תכנית שלישית בסדרה • 'מתכווננים'

משוכת ה'נסיון' בתעסוקת חרדים • יש מוצא?

בתכנית: המעסיקים מעדיפים עובדים עם ניסיון, איך אפשר בכל זאת להיכנס לעבודה ראשונה ללא ניסיון מוקדם? איך משפיע משבר הקורונה על עובדים ללא ניסיון? מה צריך לעשות כדי להתקבל למשרה איכותית עם אופק תעסוקתי? ומי הם "הג'וניורים"? • צפו (תעסוקה)

תכנית שלישית בסדרת התכניות על עולם התעסוקה החרדי • והפעם המעסיקים מעדיפים עובדים עם ניסיון, איך אפשר בכל זאת להיכנס לעבודה ראשונה ללא ניסיון מוקדם? איך משפיע משבר הקורונה על עובדים ללא ניסיון? ומה צריך לעשות כדי להתקבל למשרה איכותית עם אופק תעסוקתי • תביאנו לידי ניסיון: כך תעשו את הצעדים הראשונים בכניסה לעולם העבודה

פרוייקט 'מתכווננים' בשיתוף 'מרכז כיוון' בוחן את הטרנדים, השינויים והתמורות בעולם התעסוקה ומציג לכם את הכלים המעשיים לכניסה או חזרה לעבודה מפרנסת ואיכותית. בתכנית השלישית נעסוק בכוח שעובר מהמועסקים אל המעסיקים שעלולים להחמיר את דרישות הקבלה לעבודה ולהקשות עוד יותר על מחפשי עבודה ללא ניסיון תעסוקתי.

את התכנית מנחה הרב נחמיה שטיינברגר שמשמש כמנהל השותפויות וקשרי החוץ של קרן קמ"ח. במסגרת התכנית הראשונה מתארחים באולפן חיים עמר – מנהל רשות התעסוקה העירונית של עיריית ירושלים, עו"ד אברהם יוסטמן סמנכ"ל קרן קמ"ח וגדעון קופרמן – מנכ"ל בראשית ג'נסיס.

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות