במצב קשה

סאיב עריקאת נדבק בקורונה ואושפז בהדסה

מזכ"ל אש"ף סאיב עריקאת, נדבק לאחרונה בנגיף הקורונה, מצבו הדרדר והיום הוא הובא לאשפוז בבית החולים 'הדסה' בירושלים, 'בשעות האחרות הוא נמצא במצב קשה' (חדשות)

עריקאת (צילום: Abir Sultan/Flash 90)

מזכ"ל אש"ף, סאיב עריקאת, בן ה-65, הועבר היום (ראשון), מבית החולים ליריחו לבית החולים 'הדסה' בירושלים, וזאת לאחר שנדבק בנגיף הקורונה ומצבו קשה.

עריקאת, עבר לפני מספר שנים, השתלת ריאות ועל כן הוא נחשב כאדם בסיכון, בעקבות פניית גורמים ברשות הפלשתינאית לממשלת ישראל ולהנהלת המרכז הרפואי הדסה, הוא הועבר היום כאמור למחלקת הקורונה ב'הדסה'.

מבית החולים נמסר, "כי צוות היחידה, בראשותם של פרופ׳ ראובן פיזוב ופרופ׳ ורנון ון הירדן, מטפל במר עריקאת אשר הגיע במצב קשה ונזקק לתמיכה וחמצן בזרימה גבוהה, בשעות האחרות הוא נמצא במצב קשה אך יציב".

מנכ"ל בית החולים, פרופ׳ זאב רוטשטיין מציין כי "מר עריקאת מקבל טיפול מקצועי ברמה גבוהה כמו כל חולי הקורונה הקשים בהדסה והצוות יעשה הכל על מנת להבריאו. בתוך הדסה אנו מטפלים בכל חולה כאילו הוא החולה היחידי שלנו".

מי שזעם על הטיפול הרפואי שמקבל המחבל היה שגריר ישראל לאו"ם, גלעד ארדן שכתב: "הצביעות הפלשתינית בשיאה! סאיב עריקאת, בכיר בפת״ח שחלה בקורונה, התאשפז היום בהדסה כדי לקבל טיפול רפואי. אתם קולטים? אותו עריקאת, שתומך עם הארגון שלו בהחרמת ישראל ובbds ורק לאחרונה הפיץ עלילת דם כאילו ישראל מדביקה פלשתינים בקורונה במתכוון, מבקש, כשזה נוגע לבריאותו, להיעזר ביכולות הרפואיות של מדינתנו. כל השקר והצביעות הפלשתינית מגולמים במקרה הזה וכמה זה בולט למול קדושת החיים והערכים של ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר