שטרות כסף ומסך

צפו: דובר צה"ל "מברך" את בכיר החמאס ליום הולדת 62

אביחי אדרעי דובר צה"ל בערבית פרסם סרטון לרגל יום הולדתו ה-62 של הארכי מחבל איסמעיל הנייה, בכיר ההנהגה המדינית של חמאס. הוא צייץ קריקטורה שבה נראה הנייה  לצד ערימות שטרות כסף ומולו מסך טלוויזיה המשדר את הסבל שעוברים אזרחיו, בגלל חמאס (העולם הערבי)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
סרטון "החגיגה" של אביחי אדרעי

המחבל איסמעיל הנייה, ראש הלשכה המדינית של חמאס, ציין אתמול את יום הולדתו ה-62. דובר צה"ל בערבית אביחי אדרעי ציין זאת בדרך מעניינת במיוחד.

בציוץ בטוויטר אמש, פרסם אדרעי קריקטורה שבה נראה הנייה, הנמצא בקטאר, יושב לצד שולחן ובמרכזו עוגה גדולה העשוייה שטרות כסף. לצד השטרות יהלומים והמספרים "62" מזהב.

מול הנייה, הנראה בקריקטורה יושב בדירת פאר, ישנו מסך טלוויזיה המקרין בשידור ישיר את הסבל שעוברים תושבי עזה, בגלל חמאס בהנהגתו. בכך שידר דובר צה"ל מסר לעולם על צביעותם של מנהיגי החמאס ואי דאגתם לאזרחיהם.

לצד הקריקטורה כתב: "ביום זה בא לעולם מחבל, המסתתר מאחורי אזרחים, צועק סיסמאות המסיתות לרצח ופשע ומעודד דורות לשפיכת דם".

עוד הוסיף: "תפקידו היה לגנוב את הכסף של העניים והנזקקים, לנצל אותו לטובתו האישית ולבנות באמצעותו בתים מפוארים ביותר עבורו ועבור משפחתו, החייה בשגשוג ואושר על חורבות הגופות בעזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות