כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מערכת הבחירות הדרמטית בבית שמש:

גדולי הדור חיזקו את המועמד שמואל גרינברג

המועמד לראשות עיריית בית שמש שמואל גרינברג, עלה לבתי גדולי ישראל וקיבל את ברכתם ועידודם להצלחה במערכת הבחירות. בביקוריו זכה להתברך שיזכה בסייעתא דשמיא לדאוג לצרכים הרבים של הציבור החרדי מחד, ולחזק את מעמדה כעיר מהגדולות בארץ מאידך (חרדים)

אסף מגידו | כיכר השבת |
בבתי גדולי ישראל מכל החוגים (צילום: יח"צ)

במסגרת מסע החיזוק בבתי גדולי ישראל, שבהוראתם הכריז על מועמדותו לתפקיד ראשות העירייה, זכה גרינברג לשמוע מפיהם עצות והדרכות, כמו גם התעניינות בהתפתחות העיר בית שמש.
במהלך הביקורים, גרינברג הודה לגדולי ישראל על הכוונת מרנן ורבנן גדולי ישראל ורבני העיר בית שמש על המאמצים הגדולים מצידם למען הצלחת המערכה בעיר.

‏ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו בירך בחום את שמואל גרינברג, שיראה ברכה והצלחה במערכה החשובה ויזכה לקדש שם שמים.

במהלך הביקור, הביע ראש הישיבה התעניינות רבה בפעילות ההסברה ובהתקדמות המערכה.
ראש הישיבה נענה ברצון להזמנת גרינברג לכבד בנוכחותו את המעמד הגדול שצפוי להתקיים בעיר בית שמש בהשתתפות גדולי ישראל והמוני תושבי העיר, בישורת האחרונה לפני מערכת הבחירות.

בעת הביקור בביתו של ראש הישיבה הגאון רבי משה הלל הירש, הודה גרינברג מקרב לב על ההירתמות הגדולה וההכוונה של ראש הישיבה לאורך השנים האחרונות בכל ענייני העיר בית שמש ובמיוחד עתה, לקראת מערכת הבחירות.
הגרמ"ה הירש בירך את גרינברג בחום והוסיף בדברים על חשיבותה הגדולה של מערכה זו להצלחת העיר בית שמש וביצור צביונה התורני.

במעונו של הגאון רבי מאיר צבי ברגמן, שמע המועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג את התרשמותו של ראש הישיבה מהנעשה בעיר לאחר שלאחרונה הופיע במעמד תורני שנערך בבית שמש.
הגרמ"צ ברגמן הביע ברכתו לגרינברג שיזכה לברכה והצלחה במערכה הגדולה על העיר בית שמש וימשיך בפעילותו החשובה למען כלל התושבים בשליחותם של גדולי ישראל.

גרינברג התקבל גם בחביבות גדולה אצל האדמו"ר מבעלזא, אשר בירך אותו שימשיך להצליח בפעילותו הענפה למען תושבי העיר ואף הוסיף ואיחל לו הצלחה במערכת הבחירות.

המועמד לראשות העיר בית שמש זכה לברכתם ותמיכתם הנלהבת אף של האדמו"ר מלעלוב, האדמו"ר מסערט ויז'ניץ וכן האדמו"ר מקוסוב ויז'ניץ, שאיחלו לו הצלחה גדולה במערכת הבחירות וקראו לחסידיהם ושומעי לקחם להתגייס למערכה למען היבחרו לתפקיד ראש העיר.

בימים אלה ממשיך המועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג במסע החיזוק אצל גדולי ישראל, ומעביר את ברכתם לכלל תושבי העיר ולאלה שיבואו ויצטרפו כתושבי העיר בקרוב.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר