האדמו"ר משומרי אמונים על אובמה: "בחרו בו כדי לסייע לערבים במזימתם"

על רקע חשיפת "ידיעות אחרונות" על המסר שהעביר נשיא ארה"ב ברק אובמה לאיראן, לפיו וושינגטון לא תעמוד מאחורי ישראל במקרה שתתקוף, אנו שבים לקטעים מראיונות שהעניק כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים שנפטר בשבוע שעבר, במהלכו התייחס לאובמה וכינה אותו "כלב שחור"

יצחק רבינוביץ | כיכר השבת |
אובמה וכלבו (צילום: הבית הלבן)

על רקע חשיפת "ידיעות אחרונות" על המסר שהעביר נשיא ארה"ב ברק אובמה לאיראן, לפיו וושינגטון לא תעמוד מאחורי ישראל במקרה שתתקוף, אנו שבים לקטעים מראיונות שהעניק כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים שנפטר בשבוע שעבר, במהלכו התייחס לאובמה.

"המפלה שנוחלת ארה"ב זהו דבר גדול מאוד, העולם אינו מבין זאת, אבל אני התבוננתי בהתנהגותם המחפירה בכל הזמנים ובמיוחד בשנות השואה שהם היו שותפים לרציחת יהודים שדרשו כסף עבור הצלת יהודים, וסירבו לקבל את הרבנים", אמר האדמו"ר ל'מורשה'.

"גם בעת הקמת המדינה הכריז הנשיא רוזוולט על אמברגו ואסר לשלוח נשק לא"י. והנה הם מאבדים את השפעתם, כלכלתם יורדת, והם איבדו את ערכם בעיני העולם. הרי כל האומות ובראשם 'הכלב השחור' (כך מכנה הרבי בקביעות את נשיא ארה"ב ברק אובמה...) שהוא ערבי ובחרו בו כי הוא עמד לסייע לערבים במזימתם, עמדו ונועצו יחד להרע את ישראל ולדחוק את רגליהם.

"עומד מטורף ומכריז שברצונו להשמיד את ישראל, וכיצד מגיב העולם? לא כלום. אולי כמה סנקציות בודדות. והנה מה עשה הקב"ה? סיכסכם זה בזה, והם עסוקים בצרותיהם שלהם".

אובמה תקע סכין בגב

בהמשך הוסיף האדמו"ר להתייחס לתהפוכות בעולם: "דווקא שם במצרים בחר אותו כלב שחור (אובמה) לפתוח בנאומו הממלכתי הראשון, ודווקא באותו מקום בו החל לנבוח, סיבב הקב"ה ששם תתרחש מרידה רבתי. ומי הראשון שתקע סכין בגבו של נשיא מצרים - הלא הוא נשיא ארה"ב.

"מי שמע כזאת על מרידות בעולם הערבי? הרי בעבר כשהיו כאלו שחשבו להתקומם, שלחו המנהיגים, הן במצרים והן בסוריה ובירדן, חיילים וחיסלו בתוך ימים עשרות אלפי איש ואף אחד לא העז לצייץ. וכי מה היה רע בטוניס, מדינה שקטה ורגועה שפתאום התחוללה בה מהפכה כזו? אין זאת אלא משום שבה פעל בעבר ארגון המרצחים של אש"ף.

"תחילת נפילת ישמעאל הייתה בבבל היא עיראק של ימינו. כבר נפלו מבני בבל כמאה וחמישים אלף איש, ועל זה אנו כבר אומרים במשך אלפיים שנה 'בת בבל השדודה אשרי שישלם לך את גמולך שגמלת לנו אשרי שיאחז וניפץ את עולליך על הסלע' וב"ה עתה זוכים לראות זאת, האם הוא דבר של מה בכך? האם העיניים סומות?"

נסתרות להשם...

בראיון אחר, התייחס האדמ"ר שוב לבחירת אובמה לנשיאות: "זהו עוד מקרה של 'הנסתרות לה' אלוקינו'. רק רצון ה' יכול להסביר בחירה כזאת. הרי מדובר בעם גדול של 330 מיליון איש. הם לא יכלו לבחור נשיא יותר רציני? לפעמים מחפשים מישהו שהוא ראש גדול מאד וזה התירוץ לבחירה התמוהה.

"אבל זה לא המקרה, הוא לא ידען גדול, הוא לא חכם גדול, אז מה ההסבר שעם גדול כזה מחליט למנות אדם כזה? רואים זאת בחוש שזה רק רצון ה'.

"זה נכון שהמצב מצריך ישועה גדולה, אבל לא צריך לדאוג, כי הקדוש-ברוך-הוא עושה מלחמה בין אומות העולם. הנה רואים שהנשיא הזה שנבחר רצה לעשות שלום עם המוסלמים והערבים, והוא עושה את ההיפך הגמור. סוחבים אותו בציציות ראשו למלחמה יותר גדולה באפגניסטן. כמו שסחבו את האמריקאים בזמן הנשיא הקודם לעיראק, עכשיו סוחבים אותו לאפגניסטן. כך, במלחמה בין אדום לישמעאל, בין נוצרים לערבים, תבוא גם הגאולה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר