חיים אמסלם מביע תמיכה מרומזת ברב אמנון יצחק

ח"כ חיים אמסלם מביע תמיכה מרומזת ברב אמנון יצחק, ותוקף את ש"ס ומקורביו של מרן הגר"ע יוסף. לדבריו: אינם בוחלים באמצעים גם כאשר מדובר ברבנים בעלי השפעה. כזכור הבוקר כתב מרן הרב עובדיבה יוסף מכתב בו התייחס לרב אמנון יצחק, וכינה אותו "הקדיח תבשילו" (חדשות, חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
חיים אמסלם והרב אמנון יצחק (צילומים: פלאש 90)

הרב אמנון יצחק שעבר בימים האחרונים ימים לא קלים, וספג מתקפות מצד גורמים בש"ס, ממשיך להריץ את מפלגת 'כח להשפיע' וזוכה לתמיכה מרומזת מצד הח"כ הסורר של ש"ס חיים אמסלם.

כזכור, הבוקר, מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף תקף את הרב יצחק בחריפות - במכתב תשובה ששלח, וכתב עליו: "הקדיח תבשילו".

האמירות הקשות נגד הרב יצחק מגיעים לאחר התבטאויות קשות של הרב נגד בני ביתו המסורים של מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף.

עד כה לא פורסם על אף רב או אישיות ציבורית מוכרת שנעמדה לצידו של הרב יצחק, אבל היום, הרב יצחק מקבל תמיכה מרומזת מח"כ חיים אמסלם.

בסטטוס שפורסם בעמוד הפייסבוק של 'עם שלם' ניכר היטב כי השניים עובדים על אותו דפוס פעולה: לתקוף את בני משפחתו של מרן הגר"ע יוסף.

מתנועת 'עם שלם' נמסר הערב בתגובה להתקפות על הרב אמנון יצחק מצד ש"ס, כי מקורבי הגר"ע יוסף "אינם בוחלים באמצעים גם כאשר מדובר ברבנים בעלי השפעה כדוגמת הרב אמנון יצחק".

כזכור, הבוקר תקף הרב עובדיה יוסף את הרב אמנון יצחק במכתב תשובה ששלח לרב יגאל כהן מבני ברק.

מתשובת מרן הגר"ע יוסף: "בזמן האחרון הנ"ל הקדיח תבשילו, ומצווה להחליפו באדם ירא שמים, שאם דומה הרב למלאך ה' צבאות, יבקשו תורה מפיהו- עובדיה יוסף".

הרב אמנון יצחק מסר בתגובה ל'כיכר השבת': "על פי דעת תורה של אחד מגדולי הספרדים שקבלתי הרי תגובתי:
כל מי שיוצא נגדי בדבור או בכתב מבלי לברר את דברי בבית דין עובר על איסור דאורייתא של "שמוע בין אחיכם ושפטתם צדק" חשן משפט סימן יז. וכל המדבר כנגדי סרה או לשון הרע ומאמין לשמועות מבלי לבררן עימי אין לו מחילה עולמית".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר