כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה

ממצאי חקירת מקרה התקיפה במודיעין עילית: המפקחת שיקרה

מחקירת המשטרה עולה: התקיפה הקשה עליה דיווחה מפקחת חינוכית במודיעין עילית לא הייתה ולא נבראה. החשד: המפקחת המציאה את הסיפור עקב מצוקה נפשית. כזכור, המפקחת אמרה לאחרונה: "הסיפור שבעצם סיפרתי ספציפית לא היה, סיפרתי למערכת כי הייתה לי מטרה לזעזע את אמות הסיפים" (חדשות, חרדים)

יוסף פאר | כיכר השבת |
שערי העיר מודיעין עילית (צילום: מיכאל יעקובסון, ויקיפדיה)

לאחר חקירה מעמיקה של שוטרי מחוז ש"י עולה: מקרה התקיפה הקשה שלכאורה הייתה במודיעין עילית מתבררת כהמצאה.

בשבועות האחרונים, מאז דווחה הפרשה בגלי צה"ל, פתחו חוקרי המחוז בחקירה מעמיקה בעיר, אולם לא הצליחו להגיע לאותה ילדה שנטען כי נפגעה ונזקקה לטיפול רפואי.

במסגרת החקירה, היה חשד כי רבנים הורו להשתיק את המקרה, ולא להתלונן עליו - טענה שגרמה נזק תדמיתי רב לרבני העיר מודיעין עילית, שהיה מי שהאשים אותם בהשתקת המעשה.

אולם היום, בסיומה של החקירה, מתברר שהרבנים יצאו כשידיהם נקיות, מקרה התקיפה עליו דווח היה ככל הנראה המצאה של המפקחת החינוכית.

במשטרה חושדים, כי האישה בדתה את הסיפור כתוצאה ממצוקה נפשית ממנה סבלה.

כזכור, בשיחה שקיימה עם חדשות ערוץ 2 לאחרונה, הודיעה האישה כי בדתה את הסיפור, לדבריה: "הסיפור שבעצם סיפרתי ספציפית לא היה, סיפרתי למערכת כי הייתה לי מטרה לזעזע את אמות הסיפים, לא חשבתי שיקרה משהו אדיר עם התערבות של המשטרה והליכים פליליים".

לדבריה, היא נחשפת למקרי תקיפה רבים שזוכים להשתקה, ולכן החליט "להשמיע את הזעקה של הילדים הרכים", לדבריה: "ידעתי שאם לא אעשה צעד שיזעזע את המערכות הרלבנטיות, שום דבר לא ייעשה".

כאמור, היום אומרים במשטרה לאחר חקירה מעמיקה, כי המקרה לא היה ולא נברא, וכי המפקחת בדתה את הסיפור כתוצאה ממצוקה נפשית ממנה ככל הנראה סבלה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר