ישראל במלחמהישראל במלחמה

בית שמש: השוטרים נתקלו בהמון זועם

דרמה בשכונה החרדית: שוטרים צבאיים שהגיעו בשעות הצהריים לבית שמש בכדי להגיש צו התייצבות לתושב העיר, נתקלו בתושבי העיר שמחו נגדם • צפו בוידאו (חרדים)

יוסף פאר | כיכר השבת |
ההמון מסביב לשוטרים (צילום: מורדי שטרן)

מהומות בבית שמש: שוטרים שהגיעו להגיש צו התייצבות לצעיר חרדי, תושב אחת השכונות החרדיות - נתקלו בקבלת פנים זועמת במיוחד על ידי התושבים החרדים.

לפי חלק מהתושבים, השוטרים הגיעו למקום לא בכדי להביא לצעיר את הצו, אלא בכדי לעצור את בחור הישיבה המתגורר בקריה החרדית, כשסיבת המעצר הינה אי התייצבותו בלשכת הגיוס כנדרש.

כך או כך, התושבים בשכונה שלא אהבו את הנוכחות המשטרתית, החליטו למחות והתגודדו מסביב לשוטרים כשהם מונעים מהם להתקרב לביתו של הצעיר.

בתיעוד שהגיע לידי 'כיכר השבת', נראים עשרות מתושבי השכונה כשהם מתגודדים סביב כוחות המשטרה, ומנסים להקשות עליהם ביציאתם מהשכונה.

"הגיעה משטרה צבאית בשביל לקחת אותו מהבית, אבל הם ראו שהוא לא נמצא. ברגע שהם ניסו לצאת, הם קלטו שיש המון של תושבים שמחכה להם בחוץ, ולכן הם הזעיקו שוטרים נוספים שיעזרו להם לצאת מהמקום" אמר תושב השכונה.

מנגד, באתר פז"ם פורסם כי השוטרים שהגיעו לשכונה לא היו שוטרים צבאיים, אלא שוטרי מחוז בית שמש, כמו כן הוכחש כי השוטרים ניסו לעצור את הצעיר, אלא רק ביקשו להגיש לו צו התייצבות לבדיקות, דבר שבוצע בהצלחה לפי הדיווח, ובניגוד לדיווחי התושבים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר