ישראל במלחמהישראל במלחמה

מודיעין עילית: בן 20 תקף באכזריות ילד בן 7 ונעצר

חוקרי משטרת תחנת בנימין עצרו תושב בני ברק בן 20, בחשד לביצוע עבירות קשות ותקיפות אכזריות של ילדים וקטינים. התלונה למשטרה הועברה בהוראת הרבנים (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: פלאש 90, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה )

תוקף אכזרי נעצר: חוקרי משטרת תחנת בנימין עצרו אמש (רביעי) תושב בני ברק בן 20, בחשד לביצוע עברות קשות ותקיפות אכזריות של ילדים וקטינים.

הסיפור החל כאשר לפני יומיים בשעת לילה התקבלה תלונה בתחנת בנימין מתושב מודיעין עילית שנודע לו מאדם אחר על פגיעה קשה בבנו בן ה-7 על-ידי צעיר בתוך העיר החרדית.

חוקרי נקודת המשטרה של מודיעין עלית יצרו קשר עם אותו אדם שבנו נפגע וזה זומן למסירת עדות בתחנת המשטרה.

בתלונה שהתקבלה במשטרה עלה כי כאשר הילד חזר מבית הספר לביתו וביקש מאחד הבחורים ברחוב להעביר אותו את הכביש, החשוד, צעיר בן 20 תושב בני ברק, שסייע לו לחצות את הכביש הציע לילד לבוא אתו לבניין סמוך מתחת לבית כנסת.

כאשר הגיע החשוד עם הילד לבניין תקף אותו באכזריות רבה ובמעשים קשים.

לאחר הגשת התלונה, נלקח הילד לחקירה דחופה במרכז ההגנה לילד ולאחר עדותו יצאו לשטח חוקרת ילדים ושוטרי נקודת מודיעין עילית של תחנת בנימין יחד עם הילד כדי לבדוק היכן התרחשה התקיפה. תוך כדי כך, הבחין הילד בתוקף האכזרי וזיהה אותו. הוא מיהר להצביע לעברו והשוטרים עצרו אותו במקום.

החשוד הודה במיוחס לו ובמקרים נוספים ובית המשפט האריך את מעצרו בשמונה ימים.

ל"כיכר השבת" נודע כי ההורים והחבר הגישו את התלונה במשטרה לאחר התייעצות עם רבנים שהורו להם שמדובר בסכנת נפשות ולכן חובה להתלונן על כך בגוף האחראי, משטרת ישראל.

חוקרי המשטרה חושדים כי מספר ילדים נוספים הותקפו על ידי הנער ומבקשים מהציבור שיודע על תקיפות נוספות להתלונן במשטרה בכדי למנוע שילדם נוספים יפגעו וחייהם יהרסו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר