האדמו"ר לאב השכול: "אין בפי מילים, קשה להביע נחמה"

האדמו"ר מויז'ניץ שלח מכתב להורי הנער אייל יפרח ז"ל שנחטף ונרצח על ידי מחבלים, "קשה להביע ניחומים מול אובדן שכזה, בורא הנשמות ימליץ טוב עליכם ועל אחינו" (אקטואליה,חרדים)

ישראל כהן | כיכר השבת |
האדמו"ר מויז'ניץ (צילום: משה גולדשטיין)

רצח שלושת הנערים: בשעות אחר הצהריים (ראשון) הגיע ח"כ מנחם אליעזר מוזס לבית משפחת יפרח באלעד, האבלה על מותו של בנה אייל הי"ד,

מוזס הגיע לנחם את בני המשפחה האבלה כשבידיו מכתב תנחומים מאת מורו ורבו האדמו"ר מויזניץ, "כיכר השבת" מביא את התמליל המלא של המכתב.

"יחד עם כל בית ישראל אביע בזה דברי ניחום על בנכם בכורכם היקר, אשר עלה נשמתו בסערה השמימה בידי בני עוולה בעבור היותו יהודי ובן לעם הנבחר".

מכתב האדמו"ר (סריקה)

"אין בפי מילה", ממשיך האדמו"ר במכתבו המיוחד, "וקשה הדבר להביע את נופי הניחומים מול אובדן שכזה אולם עובדת היותנו יהודים מחייבת אותנו להאמין באמונת אומן כי ה׳ הצדיק ויהי שמו מבורך".

"ממקום מנוחתו עדן בצל בעל ברחמים ובורא הנשמות ימליץ טוב עליכם ועל אחינו כל בית ישראל. ברוך גוזר ומקיים יחזק אתכם וינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד ובמהרה נזכה לראות בשוב ה׳ ציון. אכי״ר. המצפה לרחמי ה' וישועתו".

יצוין כי במהלך ימי הדאגה לאחר היוודע החטיפה הגיעו ההורים אורי ואיריס יפרח אל מעונו של הרבי מויז'ניץ, שעודדם וחיזקם. לדברי מוזס, ההורים התרגשו וקראו את המכתב המחזק בעיון.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר