ישראל במלחמהישראל במלחמה
פרסום ראשון

אריה דרעי והגר"ע יוסף נפגשו אמש ביחידות

אמש באחת-עשרה בלילה, כשבנו וכלתו של הגר"ע יוסף היו בחתונה, ניצל אריה דרעי את ההזדמנות ועלה לביתו של מרן הגר"ע יוסף, לפגישה בארבע עיניים, ללא הנוכחות הרגילה. משם המשיך לפגישה ארוכה עם הגר"ש עמאר. על מה דובר שם? (חרדים)

חנוך לס | כיכר השבת |
אריה דרעי והגר"ע יוסף. היו ימים. צילום: פלאש 90

סוף תקופת הקלון של יו"ר ש"ס המיתולוגי אריה דרעי מתקרבת, ויחד עם הספקולציות וההצהרות הנשמעות מסביבתו על כוונתו לשוב לזירה הציבורית, נרשמת גם התחממות מפתיעה ביחסיו של דרעי, עם הגר"ע יוסף.

מה שהחל בשבת האחרונה בהשתתפותו של אריה דרעי בתפילת מנחה בבית הרב, עלייה לתורה, וסדרת 'צ'אפחות' חביבות, רשם אמש עליית מדרגה נוספת.

כפי שאנו חושפים כאן ב'כיכר השבת' לראשונה. אמש, בשעה שכל בני הבית, ובראשם הבן והכלה משה יהודית שהו בחתונה המשפחתית, היה מי שניצל את ההזדמנות לפגישה ביחידות עם מרן הגר"ע יוסף, ללא 'מצבת' הנוכחים הרגילה.

על פי הדיווחים שהגיעו לידנו, בשעה 11 בלילה, טיפס לא אחר מאשר אריה דרעי לבית ברחוב הקבלן 45 בהר נוף - ביתו של הרב, ונועד עימו ביחידות. על מה בדיוק? בשלב הזה נתבקשנו שלא נפרסם את תוכן הפגישה, ע"מ שלא לשבש תהליכים...

מקורבי דרעי מצידם, לא הכחישו בפנינו את עובדת קיומה של הפגישה, אולם ניסו למעט בערכה וטענו כי היו"ר במיל' "עלה לרב אך ורק כדי לומר מזל לרגל נישואי הנכדה".

אלא שבזה לא תמה מסכת פגישותיו של אריה דרעי באותו ערב. מייד לאחר פגישתו עם הגר"ע, נועד דרעי עם הראשון לציון הגר"ש עמאר לשיחה ארוכה, גם היא בארבע עיניים.

מה מתרקם כאן, והאם אלו צעדים (משמעותים) נוספים בשרשרת הצעדים וההצהרות הנשמעות בשבועות האחרונים בעניין שובו של דרעי לפוליטיקה? ימים יגידו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר