"לא מובן מאליו"

השוטר השיב לאישה את הכסף שאבד לה בהפגנת 'הפלג'

"תבורך משמים על המאמצים שעשית להשבת האבידה" - כך אמרה אישה חרדית, שהגיעה היום למרחב ציון לקחת שקית עם כסף רב שאבד לה בהפגנת 'הפלג' ביום חמישי האחרון (חרדים)

ישראל כהן | כיכר השבת |
השבת האבידה (צילום: דוברות המשטרה)

קצין משטרה איתר ביום חמישי האחרון, במהלך התמודדות עם עשרות מפירי סדר בהפגנות 'הפלג הירושלמי' ו'העדה החרדית' בירושלים, שקית ובה צ'קים וכסף מזומן. היום (ראשון) הוא השיב אותה לבעליה - אישה חרדית תושבת העיר.

על פי הודעת משטרת ירושלים, במהלך ההפגנות וחסימות הכבישים שהתקיימו בירושלים ביום חמישי האחרון, הבחין קצין משטרה שפעל באזור 'כיכר השבת' בשקית המוטלת בצד הדרך.

מיד עם מציאת השקית ניסה קצין המשטרה לאתר הבעלים בסביבה, אך לשווא. עוד באותו הערב, עם סיום ההפגנות, בוצעו מספר ניסיונות לאתר את הבעלים. המשטרה יצרה קשר עם האדם שעל שמו רשומים הצ'קים, שהודה לה על כך אך טען כי בשל השבת המתקרבת לא יספיק להגיע לקחת את השקית בה היו כסף מזומן וצ'קים.

היום הגיעה רעייתו למשטרת מרחב ציון ונמסרה לה השקית ובה הכסף והצ'קים. האישה הודתה לשוטרים על המאמץ הרב שעשו על מנת לאתרם ולהשיב את האבידה לידיהם. עוד ציינה, כי אין זה מובן מאליו שבמהלך ההתמודדות עם ההפגנות, ממשיכה המשטרה לפעול למענו של הציבור באשר הוא.

סנ"צ דורון בנאמו, קצין אח"מ ציון שמצא את השקית, אמר: "מיד כשהבחנתי בשקית עם הכסף ניסיתי לאתר במקום את הבעלים. משלא אותר ומתוך הבנה שיתכן והכסף מיועד להתארגנות לשבת של משפחה, עשינו את מירב המאמצים לאתרם. היום, עם הגעת האישה למשטרה, התרגשתי להשיב לידיה את כספה שאבד".

"לצד ההתמודדות שלנו עם המפגינים החרדים, שלא אחת מגדפים ומקללים את השוטרים ואף נוהגים כלפיהם באלימות, אנו בראש ובראשונה פועלים למען הציבור, ואני שמח שהצלחנו גם במקרה זה לסייע למשפחה", אמר בנאמו הנרגש.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר