לקראת ט"ו באב

יום המסוגל לזיווגים במחיצת הגר"י אדלשטיין זצ"ל

בתיעוד מיוחד שנחשף לראשונה נראים הרב יעקב אדלשטיין והרב שמואל יעקב בורנשטיין זצוק"ל נערכים לתפילות עבור מעוכבי זיווג לקראת מעמד התפילה המסוגל. צפו (חרדים, שיווקי)

(באדיבות המצלם)

פחות מחצי שנה עברה מפטירת רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל, מי שנשא את צרות הכלל על ליבו ותואר על ידי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן כ"מפתח זיווגים שבדור", ובקרב הציבור נותרה למעוכבי הזיווג סגולתו הבדוקה והמנוסה לפליטת ישועה:

מעמדות התפילה המיוחדת שתיקן לעת רצון אחר סדר לימוד רצוף לאברכי רשת "רינה של תורה", ואשר נודעו ברבים כסגולה בדוקה ומנוסה להקמת בית נאמן בישראל.

בתיעוד מיוחד שנחשף לקראת ט"ו באב והמעמד השנתי, נראה הרב אדלשטיין בט"ו באב של השנה שעברה (תשע"ו), לומד בהתרגשות רבה בעת חוליו יחד עם הרב בורנשטיין את ענייני היום המסוגל לישועת זיווג.

גם בחצות ליל ט"'ו באב הבעל"ט יתקיים המעמד הנערך פעם אחת בשנה, כשהפעם יעמדו בראשותו גדולי בניו, אותם שלח בימי חוליו לעמוד בראש המעתירים. כאשר היה באמנה אותו, בזמן המסוגל של ליל ט"ו באב בקבר התנא רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה המסוגל לזיווגים, ובו היה מעתיר כסדר הרב אדלשטיין זצוק"ל ומגלה אות ומופת לכל המצפים לכך.

סגולתו הנודעת של הרב אדלשטיין הכוללת לימוד של ג' שעות רצופות בתענית דיבור להצלחת המבקשים ישועה ולאחריו סדר תפילה המסוגל שתיקן למציאת זיווג, הכתה זה מכבר הדים רבים בקרב שדרות הציבור כולו לאחר אינספור מקרים של ישועות גלויות לאחר התפילה. הפניות הנן בהתאם: רבים מתקשרים ומבקשים להתעדכן במיקום ובזמנים המדויקים של מעמד התפילה המיוחד וכן למסור את שמם לתפילה ע"י ציבור הלומדים.

לימוד הסדר המיוחד ג' שעות רצופות בתענית דיבור נעשה על ידי אברכי רשת הכוללים "רינה של תורה", כאשר למעמד התפילה המיוחד שבסופו רבים מהאזור מצטרפים ואף מגיעים מרחוק, לאווירה המיוחדת של בקיעת שערי שמים ששמעה יצאה למרחוק, כאות ומופת ע"י הנצרכים לזיווג שהוזכרו שם ונושעו בס"ד.

ברשת הכוללים "רינה של תורה" מציינים את דבריו של הרב שמואל יעקב בורנשטיין זצוק"ל שנסתלק לפני כשלושה חודשים, אשר היה מעתיר בראש עמלי התורה ו'בזאת חנוכה' האחרון אמר לקהל הלומדים בפתח התפילה: "התפילה המקובלת ביותר היא תפילה הבאה עם תורה, אין לתאר מעלת הלימוד ברציפות ובתע"ד. אין ספק כי התפילה הבאה לאחמ"כ מקובלת ביותר", אשר בוודאי יהיה מליץ יושר אף בעלמא דקשוט, כפי שהיה בחייו מתחנן ומבקש בראש המעמדות לזכות המבקשים.

ב"רינה של תורה" מציינים כי תודה וברכה מיוחדת למקיימים רצון צדיק קבעו לעצמם הרב יוסף שוינגר מנכ"ל המקומות הקדושים ואתו העומד לימינו הרב ישראל דרעי אחראי מחוז צפון, שנחלצו לסייע ובעזרתם ובסיועם הוכשר השטח לקליטת אלפי המתפללים כחלק מההיערכות הלוגיסטית הכוללת אשר הם עומדים בראשה, ליישום כלל התיאומים והסידורים הנדרשים למעמד הגדול.

שמות להזכרה במעמד הקדוש שכבר הושיע רבים בס"ד ניתן למסור בטלפון 0722600200.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר