דרעי הכריע

חיים ביטון יישאר בחינוך, לא ימונה מנכ"ל לש"ס

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, הכריע כי חיים ביטון יישאר בתפקידו כמנכ"ל רשת 'בני יוסף' ובשלב זה לא ימונה מנכ"ל לש"ס • הערכה: לקראת הבחירות, ביטון יחזור לתפקיד פוליטי (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
חיים ביטון (צילום: יעקב כהן)

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, הכריע היום (שני) כי חיים ביטון יישאר בתפקידו כמנכ"ל רשת החינוך 'בני יוסף' ובשלב זה לא ימונה מנכ"ל לש"ס. דרעי יהיה מורשה החתימה במפלגה.

בש"ס מעריכים כי ברגע שיוחלט על הליכה לבחירות רביעיות, דרעי יבקש מביטון לחזור לתפקידו כמנכ"ל ש"ס ולנהל את קמפיין המפלגה וייתכן שאף ימליץ למועצת חכמי התורה לשבץ את ביטון ברשימת ש"ס לכנסת.

כזכור, כפי שדווח לראשונה ב'כיכר השבת', חיים ביטון הודיע בתחילת החודש למשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד רז נזרי, כי בכוונתו להתפטר מאחד מתפקידיו הבכירים עד לסוף החודש.

ביטון מכהן בשנים האחרונות כמנכ"ל תנועת ש"ס לצד תפקידו כמנכ"ל רשת החינוך 'בני יוסף', מעיין החינוך התורני. נזרי החליט לפני כחמשה חודשים כי ביטון לא יכול לכהן בשני התפקידים במקביל בשל חוזר מנכ"ל משרד החינוך בעניין.

במכתב לנזרי כתב ביטון: "בהמשך לשיחתנו בדבר המשך עבודתי כמנכ"ל תנועת ש"ס וכמנכ"ל רשת 'בני יוסף' - מעיין החינוך התורני, ולאור קביעתכם המשפטית כי איני יכול להמשיך ולכהן בתפקידים אלו בעת ובעונה אחת, הריני להודיעך כי עד סוף חודש 30.11.20 אפנה את אחד מתפקידיי הניהוליים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות