בפעם המי יודע כמה • צפו

שוב: ניסו לשדוד את החלפן הבני ברקי הידוע

חלפן הכספים הידוע של בני ברק, עבר הלילה שוב ניסיון גניבה כאשר שני צעירים מרחובות פרצו לביתו ויצאו עם שלל. פעילות מהירה של מתנדבים הצליחה להוביל לתפיסתם • צפו (חרדים)

חיים גולדברג | כיכר השבת |

בפעם המי יודע כמה: חלפן הכספים הידוע מבני ברק, נח קפלן, עבר הלילה (שלישי), ניסיון שוד, כאשר שני צעירים פרצו לביתו וגנבו כספים.

בשעת לילה מאוחרת התקבל דיווח מקפלן, על שני צעירים - רעולי פנים, שפרצו לביתו דרך חלון הבית ומנסים לפרוץ לכספת שמכילה כסף רב.

מתנדבי ארגון השומרים, הגרים בסמיכות, הגיעו במהירות וזיהו את החשודים נמלטים ממקום האירוע. הם החלו במרדף אחריהם לאחר שניסו להימלט בעקבות אזעקת מצוקה שהופעלה בביתו של החלפן.

לאחר מרדף קצר הצליחו המתנדבים לשים את ידיהם על החשודים, ועליהם נמצאו כסף שנגנב מביתו של החלפן ורכוש החשוד שנגנב זמן קצר קודם לכן ממקום לא ידוע.

החשודים, כבני 17 תושבי רחובות, עוכבו במקום על ידי מתנדבי הארגון עד להגעת כוח משטרה, שהוביל אותם לתחנת המשטרה. בהמשך היום הם יובאו בפני שופט לצורך הארכת מעצרם.

חיים רוטר, מנכ"ל הארגון שנכח בזירת האירוע מסר: "זו הפעם השלישית שמתנדבי הארגון תופסים חשודים שמבצעים שוד אצל חלפן הכספים. מקווה שבית המשפט יטיל עליהם עונש כבד, למען ישמעו ויראו. רמת הפשיעה בעיר ירדה באופן דרסטי בזכות פעילות הארגון. אנו נמשיך לפעול יחד עם כוחות המשטרה על מנת שהשקט היחסי בעיר ימשיך להישמר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות