"לקיים בנו חכמי ישראל"

קרעו שערי שמיים: החמרה נוספת במצבו הרפואי של חבר 'המועצת' הגר"ש בעדני

בימים האחרונים חלה החמרה משמעותית במצבו הרפואי זאת בעקבות דלקת ריאות חריפה, אותה קיבל הרב • כעת מדווח על התדרדרות נוספת ומשמעותית במצבו של הרב - והציבור נקרא לקרוע שערי שמיים(חדשות חרדים)

(צילום: ארכיון כיכר)

אחרי הדיווחים אמש (ראשון) על החמרה נוספת ומשמעותית במצבו הבריאותי של זקן חברי מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי שמעון בעדני, הערב דווח על החמרה נוספת במצבו.

בעקבות ההחמרה במצב זקן המועצת, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי עזב את חתונת אחיינייתו ומיהר לבית החולים תל השומר לשהות לצדו של הגר״ש בעדני שליט״א.

השר בן צור כתב: "לאור החמרה נוספת במצבו הרפואי של מרן פאר הדור. נזעק בתפילה ובתחינה לפני היושב במרומים לרפואתו של גדול הדור אשר זקוק לרחמי שמיים מרובים, מורנו ורבינו, זקן מועצת חכמי התורה הרב רפאל שמעון בן חביבה בתוך שאר חולי עמו ישראל."

הגר"ש בעדני, כפי שדווח בהרחבה ב'כיכר השבת' סובל ממחלה קשה, והוא הגיע לבית החולים בשל קשיים בנשימה, לאחר בדיקה התברר כי הרב חולה גם בדלקת ריאות.

כזכור, לפני מספר שבועות, ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין, קרא בשיעורו השבועי הנמסר לאלפי אברכים, להתפלל להחלמתו של הגאון רבי שמעון בעדני.

הגר"ג סיפר על מעשה שהיה עם הט"ז, שביקשו ממנו להתפלל עבור ילד חולה, והוא לא הסכים לעצור את השיעור, אך אמר שעסק התורה יהיה לזכותו, וראש הישיבה הקדיש את השיעור לרפואתו וקרא לאברכים להתפלל להחלמתו.

בהודעה שפרסמה מועצת חכמי התורה לפני יותר מחודש נכתב: "מרנן ורבנן חברי מועצת חכמי התורה שליט"א בקריאה נרגשת לציבור הרחב להעתיר בתפילות ותחנונים ולקרוע שערי שמים לרפואתו של פאר הדור, משיירי כנסת הגדולה, הגאון הגדול רבי בעדני שליט"א, זקן חברי מועצת חכמי התורה השרוי במצב קשה וזקוק לרחמי שמים מרובים".

הציבור נקרא להתפלל לרפואתו של הגאון חכם שמעון בן חביבה, בתוך שאר חולי עמו ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר