"בגלל הלבוש" | צפו

אברך מאלעד נפש בירושלים והותקף בידי שני ערבים

ללא כל סיבה: אברך שהגיע יחד עם משפחתו לנפוש בירושלים, הותקף באמצע הרחוב בידי שני ערבים, כאשר הלך להביא מרכבו את המזוודות לנופש | צפו בתיעוד מהפגיעה (חדשות חרדים)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
תקיפת האברך בירושלים (צילום: ללא קרדיט)

אברך תושב אלעד, הגיע יחד עם משפחתו לנפוש בירושלים, ועל פי ארגון חוננו הוא הותקף באכזריות בידי שני ערבים - שדחפו אותו לקרקע. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו פנה במכתב למשטרה ובו הוא מבקש לעצור שני ערבים אשר תקפו לפני כשבועיים אברך חרדי תושב אלעד אשר הגיע לירושלים לנופש עם משפחתו.

במכתבו מתאר עו"ד בלייכר את התקיפה אותה חווה האברך: "מרשי הינו יהודי תושב אלעד, אשר התארח עם אשתו ובניו במלון סמוך, והלך להביא מרכבו את המזוודה שלו אל המלון. לפתע וללא כל סיבה, שני בני מיעוטים אשר ראו את מרשי, אשר לבוש בלבוש יהודי מסורתי , החליטו לתקוף אותו ולהשפילו .כאשר חלפו על פניו, אחד מהם דחף אותו בכתפו, והשני הכה בראשו מכה חזקה ממנה התמוטט ונפל ארצה. התוקפים צחקו וקראו אל מרשי קריאה לא ברורה ממנה הבין רק את המילים "אל יאהוד .התוקפים המשיכו בדרכם לרחוב יפו, בעוד מרשי קם ומתיישב על מנת להתאושש ולהמשיך בדרכו", כתב בלייכר.

בלייכר ציין במכתבו כי אירוע התקיפה תועד וביקש מהמשטרה לפעול למעצרם של התוקפים: "כתוצאה מהתקיפה סבל מרשי כמה ימים מסחרחורת וכאבים בראשו. מרשי הגיש תלונה בתחנת ראש העין אשר הועברה לתחנתכם. בידי מרשי סרטון תיעוד האירוע שנקלט במצלמת בניין סמוך, והוא הועבר למשטרה עם הגשת התלונה. מדובר במקרה חמור ומזעזע בו יהודי מושפל ומוכה במרכז העיר ירושלים, אך ורק בשל יהדותו ממניעים אנטישמיים מכוערים .בשל החשיבות הרבה של המלחמה בטרור, אבקשכם להתייחס לתקיפה באופן הראוי, לרכז מאמץ מודיעיני וחקירתי על מנת לאתר את התוקפים", הוסיף בלייכר.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה לסיפור: "אנו רואים בחומרה אלימות מכל סוג שהיא, ובהתאם מיד עם קבלת הדיווח על המקרה, הגיעו שוטרים למקום וביצעו סריקות. בעקבות המקרה נפתחה במשטרה חקירה המתנהלת בימים אלו, ובמסגרתה בוצעו ויבוצעו כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה למצות את הדין עם המעורבים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר