כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
תיעוד וסיקור

ביקור הרבנים החב"דים במעונו של חבר 'המועצת' הגר"י זילברשטיין

רבני מכון "אור החסידות" של חב"ד בישראל ערכו ביקור אצל הגר"י זילברשטיין, חבר מועצת גדולי התורה ורבה של שכונת רמת אלחנן בבני ברק (חרדים)

דוד הכהן | כיכר השבת |

רבני מכון "אור החסידות" של חב"ד בארץ הקודש ביקורו בסוף השבוע אצל הגאון רבי יצחק זילברשטיין, חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה ורבה של שכונת רמת אלחנן בבני ברק.

הרבנים העניקו לגר"י זילברשטיין את סדרת הספרים החדשה שהוציאו לאור, מתורתו של מרן כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש זיע"א. הסדרה כוללת שישה ספרים. שני ספרים עם חידושי סוגיות ופלפולים מתורת הרבי על כל פרשה. שני ספרים עם 'יינה של תורה' על כל פרשה ושני ספרים עם 'פנינים' - ווארטים קצרים מתורת הרבי על כל פרשה.

הרב זילברשטיין קיבל את הרבנים בקורת רוח לשעה ארוכה והביע בפניהם את התפעלותו. הגר"י שמח לשמוע מפי שליח חב"ד מצפון תל אביב, הרב אליהו שוויכה, מעורכי הספרים, על הסוגיות העיוניות וההלכתיות הנידונות בספרי הרבי שהגישו לפניו.

הרב זילברשטיין הביע את התפעלותו הרבה מהסוגיות המחודשות והתפלפל עמם בחידוש הרבי בעניין צדקה לגבי אפוטרורפוס קטנים יתומים. הרב זילברשטיין אף סיפר שהיה זוכה לקבל מהרבי מדי שנה ג' מצות לליל הסדר על ידי שליח, הרב סגל שכיהן אז כראש ישיבת תות"ל לוד ושהוא מביא את דברי הרבי כמה פעמים בספריו.

בהמשך השיחה הרב העלה נקודוות מדברי המשנ"ב על שו"ע הרב.

בפגישה המיוחדת השתתף הגאון הדיין הרב אליעזר רוט ראש הכוללים וחתנו של הרב זילברשטיין, וכן חברי מערכת אור החסידות, הרב לוי ברוק מנהל מכון אור החסידות והרב משה פרידמן מעורכי הספר "חידושי סוגיות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר