התשובה לצעדת הפרובוקציה

"צעדת האחווה": הימין יגיע לחזק את תושבי בני ברק

בעקבות צעדת הפרובוקציה שהתקיימה ביום חמישי האחרון בבני ברק וכללה אלמנטים פוגעניים, מתכוונים במטה תקומה 2023 לקיים ביום חמישי הקרוב את "צעדת האחווה" ברחובות העיר (חרדים)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הפגנת הפרובוקציה ביום חמישי האחרון (צילום: חן שימל, כיכר השבת)

תחת הכותרת "צעדת האחווה" צפויים לצעוד ביום חמישי השבוע מאות אנשים בבני ברק בצעדת תמיכה והזדהות עם התושבים. הצעדה מגיעה בתגובה לצעדת נשות השמאל שהתקיימה ביום חמישי האחרון בעיר וכללה בין היתר הצקות ואלמנטים לא צנועים שפגעו ברגשותיהם של תושבי העיר והמתגוררים באזור.

את הצעדה, שתתקיים ביום חמישי הקרוב, י"ד באלול (31.08) מארגנים מטה תקומה 2023, שמובילים את התמיכה ברפורמה המשפטית.

יו"ר מטה תקומה 2023, ברל'ה קרומבי אומר: "כשאנחנו מדברים על אזרחים סוג ב', אנחנו מדברים על אחינו החרדים, שתורמים למדינה במאות ארגוני חברה אזרחית מופלאים. אותו ציבור מופלא שחרט על דגלו את "עולם חסד יבנה". רבבות מתנדבים ומתנדבות שהתגייסו לכל החיים, בארגוני חסד שקשה לתאר איך היתה נראית מדינת ישראל בלעדיהם. זק"א, איחוד הצלה, ידידים, יד שרה, עזר מציון, מתנת חיים ועוד ועוד. אבל מבחינת התקשורת הם "טפילים", "פרזיטים", אזרחים סוג ב', שנגדם מותר להסית ולטנף. לכן, אנחנו נגיע לבני ברק כדי להגיד די להסתה נגד הציבור החרדי".

ח"כ אביחי בוארון ממובילי תקומה 23 ועצרות התמיכה ברפורמה הוסיף: "המראות והקולות של פילוג והסתה כלפי הציבור החרדי מזעזעים אותי. הציבור החרדי הוא ציבור יקר מאד ואנו מעוניינים להרבות שלום ואהבה. ברור לכולנו שהציבור החרדי מותקף בשל היותו חלק מהמחנה הלאומי. לא נאפשר לרדיפה הזאת להימשך".

"אני קורא לכולם להצטרף ל"צעדת האחווה" ולחבק את אחינו החרדים. נוכיח לכולם שערך הערבות ההדדית בין אחים לא מתקיים רק עם הדומה לך אלא דווקא עם אלה ששונים ממך. בימי אלול נרבה כולנו אהבה ואחווה ונביא שלום על ישראל", דברי ח"כ בוארון.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר