כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אלו הסדרי התנועה

כך המשטרה נערכת לברכת כהנים בכותל המערבי, מחר וביום רביעי

ברכת הכהנים המסורתית ברחבת הכותל המערבי, מסורת המתקיימת מזה שנים רבות, תתקיים גם השנה, מחר וביום רביעי | כך המשטרה נערכת לאירועים (חדשות בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
ברכת כהנים בשנה שעברה, וההערכות המשטרה (אוליבייה פיטוסי, דוברות המשטרה)

בצל המתיחות הביטחונית, במשטרת ישראל מספרים היום (ראשון), על ההערכות שלהן לקראת מעמדות ברכות הכהנים בכותל המערבי בירושלים.

תפילות ברכת הכהנים, תתקיימנה השנה בכותל המערבי בירושלים, כפי המסורת בשני ימים – מחר (שני) וביום רביעי, בשעות הבוקר.

כמדי שנה, מחוז ירושלים של המשטרה יפעל עם כוחות מתוגברים לאבטח את הציבור הרב שצפוי לפקוד את הכותל המערבי בתפילות אלו. בימים אלו תגביר המשטרה את פעילותה סביב העיר העתיקה וסמטאותיה, בצירי תנועת המתפללים ובכותל המערבי.

במסגרת ההיערכות המשטרתית, יוצבו שוטרים לבידוק וויסות קהל, במטרה לנתב בבטחה את הציבור הרב הצפוי להגיע לרחבת הכותל המערבי, זאת בהתאם למגבלה הבטיחותית של מספר המשתתפים המרבי במקום.

בשל היערכות זו וצפי להגעת מתפללים ומבקרים רבים לאזור- לא תתאפשר כניסת כלי רכב לעיר העתיקה ותנועה בצירים הסמוכים, בהם: כביש עוקף העיר העתיקה, דרך מעלה השלום, שער יפו, גת שמנים-דרך העופל, רוקפלר וסולטן סולימאן.

הציבור מתבקש להימנע מלהגיע לאזור העיר העתיקה בכלי רכב פרטיים ולהסתייע בתחבורה הציבורית, היסעים מחניוני 'חנה וסע' והרכבת הקלה.

מהמשטרה נמסר: "אנו קוראים לציבור לגלות ערנות ולפנות למוקד החירום 100 של המשטרה בכל אירוע חריג המצריך טיפול משטרתי או בעת זיהוי חפץ חשוד. כמו כן, ניתן לפנות גם למוקד המידע הארצי של משטרת ישראל - מוקד 110, בכדי לקבל מידע רלוונטי ולהתעדכן בהתאם".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר