נבחרת המתנדבים

מד"א קיים טקס להוקרת כונני ארגון הצלה פ"ת על תרומתם במלחמה

מנהל מרחב ירקון במד"א חיים דורי: "שיתוף הפעולה עם מתנדבי מד"א - 'הצלה פתח תקווה' ראוי לשבח ולדוגמה, זה עובד ומוכיח את עצמו כבר שנים רבות" • יו"ר מד"א - 'הצלה פתח תקווה' ישראל גודלבסקי: "כחלק אינטגרלי ממד"א, מתנדבי משפחת החסד של מד"א - הצלה פתח תקווה נתרמים לסייע במשימות השונות של מד"א במהלך כל השנה, במשמרות אמבולנסים, מענה ראשוני, התרמות דם שנתיות, וכעת במלחמה גם בהעברת נפגעים" (בארץ)

נבחרת המתנדבים המשמשים ככונני מד"א – הצלה פ"ת (צילום: יח"צ)

טקס מיוחד להוקרת מתנדבים הבולטים בהתנדבותם מאז תחילת מלחמת 'חרבות ברזל' נערך בהשתתפותם של מנהל מרחב ירקון במד"א, מר חיים דורי,  מ"מ סופרוויזר מרחב ירקון ומנהל תחנת מד"א פתח תקווה  מר עופר לחמי , יו"ר מד"א - הצלה פתח תקווה ישראל גודלבסקי , בו הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים.

נבחרת מתנדבים אלו מחזיקים ברשותם אמבולנסים של מגן דוד אדום , ומעבר להירתמותם לסיוע בשגרה , לקחו על עצמם להיות 'כונני מנחת בילינסון' ומשמעות הדבר שהם נקראים ומונזקים על ידי מוקד מגן דוד אדום (101) למנחת המסוקים בצמוד לבית החולים בילינסון ,  לסייע בהעברת הפצועים המגיעים למנחת באמצעות מסוקים ישירות לחדר המיון והטראומה בבית החולים.

מי שהינם חלק מנבחרת המתנדבים המשמשים ככונני מד"א – הצלה פ"ת, הם חזקי רפאלוביץ', אלי סטאריק, משה אודרברג וקובי זקס שמספרים: "מתחילת המלחמה נקראנו מהבית או ממקום העבודה עשרות פעמים למנחת בילינסון לאורך שעות היום והלילה. יש ביננו תורנות מסודרת ומחולקת  ובעת הצורך מוקד מד"א יוצרים קשר ואנחנו יוצאים". 

מנהל מרחב ירקון במד"א חיים דורי אמר כי "שיתוף הפעולה עם מתנדבי מד"א - 'הצלה פתח תקווה' ראוי לשבח ולדוגמה, זה עובד ומוכיח את עצמו כבר שנים רבות. מדובר בקבוצה חזקה ואיכותית של מתנדבים אשר תורמים רבות, מסייעים ונמצאים איתנו תמיד לכל צורך של המרחב, ועל כך מגיע למתנדבים ומשפחותיהם התודה והברכה".

יו"ר מד"א - 'הצלה פתח תקווה' ישראל גודלבסקי: "כחלק אינטגרלי ממד"א, מתנדבי משפחת החסד של מד"א - הצלה פתח תקווה נתרמים לסייע במשימות השונות של מד"א במהלך כל השנה, במשמרות אמבולנסים, מענה ראשוני, התרמות דם שנתיות, וכעת במלחמה גם בהעברת נפגעים. תודה למנהלת המרחב בראשות ידידי מנהל המרחב חיים דורי על התמיכה והסיוע, ויישר כח למתנדבים היקרים שנתרמים ותורמים ובמיוחד למתנדב החשוב יוסי רוזנברג שמתכלל ומרכז את כלל הפעילות המבצעית".

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר