חוזרים לשגרה?

תכנית חדשה תסייע בהסמכה לרבנות של אנשי מילואים שהשתתפו במלחמה

קורסים מקצועיים שנועדו לספק את כל הידע והכלים הנדרשים להשלמת ההסמכה במהירות וביעילות • התחשבות בלוחות הזמנים הצפופים, ובאתגרים הייחודיים העומדים בפניהם (חרדים)

"אנו מאמינים שכל אדם ששירת במילואים והקריב כל כך הרבה למען המדינה זכאי לקבל את הסיוע הנדרש כדי להמשיך ולפתח את חייו האישיים והמקצועיים" (צילום: כיכר השבת)

בעקבות המלחמה האחרונה, רבים מאנשי המילואים ששירתו והגנו על המדינה מצאו עצמם נאלצים להפסיק את לימודיהם להסמכה לרבנות. כעת, במהלך חזרתם לשגרת הלימודים הם נתקלים בקושי להשלים את מסלול הלימודים ולעמוד בהספקים.

בנוסף לכך, חיילים רבים ששירתו במלחמה, חשים צורך עז לחזור ולהספיק ללמוד ביתר שאת עקב הזמן ששירתו במלחמה.

על מנת לתמוך בחיילים אלו ולעזור להם להשיג את יעדיהם התורניים, הוקמה תכנית חדשה המספקת סיוע ותמיכה בלימודים להסמכת רבנות.

התכנית, שתועבר בשיתוף המכללה להכשרה תורנית ''למען ילמדו'' מציעה קורסים מקצועיים שנועדו לספק את כל הידע והכלים הנדרשים להשלמת ההסמכה במהירות וביעילות. הקורסים מותאמים במיוחד לצרכים של אנשי המילואים, תוך התחשבות בלוחות הזמנים הצפופים, ובאתגרים הייחודיים העומדים בפניהם.

לצד התכנית הלימודית, קרן ''ידידי התורה'' תתן השתתפות בעלות הלימודים עבור אנשי מילואים העוסקים בהסמכה לרבנות. הקרן תסייע במימון חלקי של הלימודים. דבר זה מאפשר למשתתפים בתכנית להשלים את הזמן שהפסידו כתוצאה מהמלחמה.

"אנו מאמינים שכל אדם ששירת במילואים והקריב כל כך הרבה למען המדינה זכאי לקבל את הסיוע הנדרש כדי להמשיך ולפתח את חייו האישיים והמקצועיים," אומר הרב יונתן חימי, מנהל הלימודים בלמען ילמדו. "בעזרת התכנית החדשה הזו, אנו מקווים לתת לאנשי המילואים את אותו הידע שהיו מגיעים אליו בלימוד לבד במשך חצי שנה''.

ההרשמה לתכנית כבר פתוחה, והיא מיועדת לכל אנשי המילואים שהשתתפו במלחמה האחרונה ונתקלים בקשיים בהשלמת הלימודים להסמכה לרבנות. התכנית תתחיל מיד אחרי פסח, והמקומות מוגבלים. מומלץ להירשם בהקדם כדי להבטיח את מקומכם.

לפרטים נוספים על התכנית וההרשמה לחץ כאן >>

"זהו צעד גדול לחיילי המילואים שנתנו מעצמם למען המדינה. עכשיו תורנו לתת מעצמנו למענם," מסיים הרב יונתן חימי, תוך קריאה לכלל החברה לתמוך ביוזמה החשובה הזו.

מעוניינים להשתתף ולהשתתף בלימוד התורה של עוד חייל מילואים שנתן את החצי שנה האחרונה שלו עבורנו? לחצו כאן לתרומה>>

צפו בדבריו של הרב חזקיהו סאמין מנהל מחלקת רבנים ונישואין במשרד לשירותי דת:

הרב חזקיהו סאמין מנהל מחלקת רבנים ונישואין (צילום: יח"צ)
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר