הרוחניות והגשמיות

נשלמו ההכנות לקראת ליל הסדר וחג הפסח במרכז הרפואי 'מעיני הישועה'

נשלמו ההכנות הרוחניות והגשמיות לקראת ליל הסדר וחג הפסח במרכז הרפואי 'מעיני הישועה' • כל הפרטים בפנים (בארץ)

אסף מגידו | מקודם |
הכשרת המטבח לקראת הפסח בו יוגשו ארוחות שף גורמה בבר פתוח ללא הגבלה, בכשרות מהודרת של רבני ביה"ח (צילום: יח"צ)

כשאת חושבת עלייך רגע אחרי לידה -את בוודאי מדמיינת את עצמך מאושרת ומוצפת ברגש, ובעיקר – עייפה ורוצה להירגע, להתפנק באוכל מנחם, להיות עם הבייבי שלך ולנוח, במיוחד כשמדובר בשבת או חג שמצפים כ"כ לבואם ולאווירה שהם מביאים איתם.

בדיוק לשם כך דאגו במרכז הרפואי 'מעיני הישועה' לכל הפינוקים שאישה יכולה לבקש לעצמה ביום שאחרי עם מחלקות מפוארות, ליווי צמוד וארוחות שף גורמה בבר פתוח ללא הגבלה, בכשרות מהודרת של רבני ביה"ח – הרה"ג משה קליין והרה"ג יוסף ב. הופנר - ומשגיח צמוד הזמין לכל שאלה בכל רגע נתון.

כמידי שבת וחג, גם בחג הפסח ביה"ח מנגיש את כל הטוב הזה כיד המלך בהתאמה להגבלות הכשרות המחמירות.

כבר מר"ח ניסן מתחילים בהכנות הקדחתניות לנקות ולבאר את כל ביה"ח ובבדיקת חמץ נבדקים בדקדוק ע"י נציגים מלשכת רב ביה"ח למעלה מ40 מטבחים מלבד המטבח המרכזי!

יולדת שתגיע ללדת לפני או במהלך ליל הסדר תמצא צוות אכפתי ומסור הכולל אחיות, מיילדות, רופא בכיר הנוכח פיזית במחלקה 24/7, חדרים מצוחצחים ושולחן ערוך ומזמין לסדר הפסח הכולל את כל הנדרש לקיום מנהגי ישראל כגון מצות 'חבורה' שנאפו ע"י אברכים ת"ח ומצות יד שנאפו גם הם על ידם וכל מאכלי החג בצורה מוקפדת ומעוררת תיאבון שיאפשר לה ולמלווה שהגיע עימה ללידה לערוך את הסדר כהלכתו באווירת חג ובסביבה מותאמת כמו שרק 'מעיני' יודעים לתת.

בסדר יוגשו כל מאכלי החג בצורה מוקפדת ומעוררת תיאבון שיאפשר לכולם לערוך את הסדר כהלכתו באווירת חג (צילום: יח"צ)

"בכל שנה, בכל חג ומועד מרגש לראות את כל האור והשמחה הכפולה הנוכחים במחלקות היולדות – שמחת החג יחד עם השמחה על החיים החדשים שהגיעו לעולם," אומר הרב הופנר - רב בית החולים.

"בפסח הזה במיוחד כשהמילים 'שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו' מהדהדות באוויר ומקבלות משמעות חדשה ועמוקה אנחנו מרגישים יותר מכל את הזכות והשליחות להנגיש ולאפשר לציבור לקיים את החג שמסמל גאולה יותר מכל באווירה המתאימה, במאכלים המכבדים אותו ובכשרות המהודרת עם הדקדוק וההקפדה על כל פרט ופרט.

הציפייה שלנו היא שכל משפחה תוכל לחגוג את השמחה הפרטית שלה בלב שלם מבלי להתפשר על שמחת חג אמיתית."

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות