ושמחת בחגך

שמחת תורה בירושלים על פי ההנחיות

ביוזמת סגן ראש העיר הרב צביקה כהן 350 קהילות בירושלים קיבלו עשרות אלפי תיקוני ליל הושענא רבא עם פירוש 'כוונת הלב' ספרי פיוטים והקפות דגלים שקיות ממתקים לילדים בשמחת תורה (חרדים)

(צילום: שלומי כהן)

שמחת תורה בירושלים גם למבוגרים וגם לילדים: ביוזמת סגן ומ"מ ראש עיריית ירושלים הרב צביקה כהן ובתמיכתו של ראש העיר מר משה ליאון, חילקה עיריית ירושלים 350 קהילות בעיר, ספר פיוטים והקפות לבני עדות המזרח לשמחת תורה, דגלים עם הבלטה של מרן הגר"ע יוסף זיע"א, שקיות עם מיני מתיקה לילדים, על מנת שכל המתפללים יתחברו השנה לשמחה הגדולה שמחת התורה. גבאי בתי הכנסת והמניינים נדרשים לחלק את ספרי הפיוטים ואת הדגלים והשקיות על פי הכללים של משרד הבריאות, ותוך שמירה קפדנית על הנחיות הריחוק החברתי.

לקראת הושענא רבא חולקו לקהילות בירושלים עשרות אלפי תיקוני ליל הושענא רבא עם פירוש 'כוונת הלב'. התיקונים ישמשו את המתפללים, המתפללים על פי כל ההנחיות משרד הבריאות והוראות גדולי ישראל להתפלל בשטח פתוח.

סגן ראש העיר הרב צביקה כהן: 'ראשית עלי לברך את ראש העיר מר משה ליאון, שלא חוסך במשאבים על מנת להביא את השמחה בימים אלו למניינים המתקיימים שלא כסדרם, ברחובה של עיר. אני מבקש מכל גבאי בתי הכנסת והמתפללים, להיענות לקריאת מועצת החכמים, לקיים את המניינים והתפילות רק בשטח פתוח ולהקפיד על מסיכות ושמירת מרחק בין המתפללים שיכולה להציל חיים. אני שמח שגם השנה ילדי ירושלים יוכלו לחוש את טעמה של שמחת תורה ולהשתתף בשמחה הגדולה של היום המיוחד הזה'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר