זמן ההצטרפות מוגבל

הגרלה, דירה ומצוות שמיטה בפונדק אחד

קרן 'עם ישראל חי' לקחה על עצמה בשנים האחרונות לקדם ולחזק יוזמות שמחזקות את עם ישראל ואת החברה הישראלית. עתה באמצעות הגרלה ייחודית על דירה היא מאפשרת לכם לקחת חלק במיזם לחיזוק החקלאים ועידוד שמירת השמיטה. תתרמו, תצטרפו להגרלה ואולי תזכו בדירה. זמן ההצטרפות, מוגבל (חרדים)

עד כה למשל סייעה בנטיעתם של לא פחות מחצי מיליון עצי פרי (צילום: באדיבות המצלם)

קרן 'עם ישראל חי' לקחה על עצמה בשנים האחרונות לקדם ולחזק יוזמות שמחזקות את עם ישראל ואת החברה הישראלית. עתה באמצעות הגרלה ייחודית על דירה היא מאפשרת לכם לקחת חלק במיזם לחיזוק החקלאים ועידוד שמירת השמיטה. תתרמו, תצטרפו להגרלה ואולי תזכו בדירה. זמן ההצטרפות, מוגבל.

רוצים לקחת חלק? כנסו >>

קרן עם ישראל חי מבקשת להגיע באמצעות התרומות אל הצמתים המרכזיות והמשפיעות בישראל. עד כה למשל סייעה בנטיעתם של לא פחות מחצי מיליון עצי פרי שנטעו חקלאים ומעבדים את המטעים בהם ניטעו.

לתפיסת הקרן עצם הנטיעה של עצי פרי בארץ ישראל היא קיום המצווה כפי שמופיע בפרשת קדושים בספר ויקרא "וְכִי תָבֹאוּ אֶל הָאָרֶץ וּנְטַעְתֶּם כָּל עֵץ מַאֲכָל וַעֲרַלְתֶּם עָרְלָתוֹ אֶת פִּרְיוֹ". ובנוסף הדבר מאפשר סיוע ישיר לחקלאים באזורי הספר של ישראל.

עד כה למשל סייעה בנטיעתם של לא פחות מחצי מיליון עצי פרי (באדיבות המצלם)

חקלאים בעוטף עזה, בגבול הלבנון, רמת הגולן ובשומרון זכו לסיוע של הקרן ויחד איתם ניטעו גפנים, עצי אבוקדו, אפרסקים, עצי זית ועוד.

הנוכחות של חקלאים באזורי הספר אינה רק לשם הכנסה. בקרן מאמינים כי קיומם שם הוא למען שמירת האדמה של ארץ ישראל בידי יהודים מתוך תפיסה שהיכן שתעבור המחרישה, שם יעבור הגבול ועל כן כל תלם חשוב וכל רגב אדמה.

השנה הושם דגש מיוחד על סיוע כלכלי לחקלאים שמבקשים לשמור את מצוות השמיטה. בתרומה שלכם שתבוא לידי ביטוי בהשתתפות בהגרלה, תוכלו גם אתם לקחת חלק ישיר בחיזוק השמיטה בארץ ישראל, לכן גם זמן ההצטרפות להגרלה והמבצעים השונים לנרשמים, הוא מוגבל.

כנסו והשתתפו >>

הקרן גם שותפה פעילה במכינה המיועדת לנוער קצה והיא מסייעת לאותם בני נוער להתקרב לערכי הדת והיהדות ומכינה אותם לשירות צבאי משמעותי, היא משמשת קרש הצלה אחרון לעשות בני נוער מכל רחבי הארץ ומכל האוכלוסיות.

בנוסף בזכות התרומה והליווי של הקרן פועלת באופן שוטף יחידת כלבנים לישראל שמסייעת באיתור נעדרים, בשמירה על ישובים ובעידוד ילדים חולים.

את הקרן מנהל שמואל סקט, יליד ניו יורק שבארה"ב, כאן מסייע בנטיעות טרום שנת השמיטה (באדיבות המצלם)

בהחלטה שלכם לקחת חלק בהגרלה תוכלו לתת יד גם למשימות הלאומיות הללו.

את הקרן מנהל שמואל סקט, יליד ניו יורק שבארה"ב שספג ולמד כי על כל יהודי לפעול בחייו כדי לעזור ליהודים אחרים.

לאחר שעלה ארצה והצליח בעיסוקיו החליט כי הגיע העת לעשות יותר ולהעניק יותר לעם ישראל וכך הגה את רעיון הקמת "קרן עם ישראל חי".

בשנים האחרונות מוביל סקט הגרלה שנתית על דירה בירושלים, בה כל מי שתרם 600 ש"ח ומעלה לוקח חלק.

הדירה שממוקמת אל מול חומות העיר העתיקה, אטרקטיבית מאוד והביאה יהודים מכל רחבי הארץ לקחת בה חלק, עד כה זכו בהגרלה שלושה וניתן ללמוד עליהם באתר הקרן.

בקרן הביעו תקווה שהשנה מספר התורמים יגדל בשל החיבור הייחודי לשנת השמיטה והן בשל האמינות שיצרה.

רוצים לקחת חלק וגם להיכנס להגרלה על דירה בירושלים? כנסו >>

עד כה למשל סייעה בנטיעתם של לא פחות מחצי מיליון עצי פרי (באדיבות המצלם)

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות