ושמחת בחגך

היינות המעוטרים של 'יקב ברקן' יהדרו לכם את שולחן החג בסוכות

לקראת חג הסוכות, "זמן שמחתנו" הכנו עבורכם את הרביעייה המעוטרת לשולחן החג, על מנת שתוכלו להדר במצווה החשובה • חבילת היינות המעוטרים ביותר של יקב ברקן לשמחה שלמה של חג וטעמים (יין)

מארז היינות המעוטרים ביותר לשמחת חג אמיתית (צילום: ברקן)

לקראת חג הסוכות, "זמן שמחתנו" הכנו עבורכם את הרביעייה המעוטרת לשולחן החג, על מנת שתוכלו להדר במצווה החשובה.

היינות של 'יקב ברקן' זוכים לכשרות המהודרת של בד"ץ חוג חתם סופר פ"ת, בד"ץ בית יוסף וכשרות הגר"ד לנדו.

יקב ברקן הוא היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות. לאורך השנים יינות היקב זכו בכ- 500 מדליות בתחרויות בינלאומיות שמתקיימות בצרפת, אנגליה וקנדה, לצד תחרויות בינלאומיות המתקיימות כאן בישראל. מה שהופך את היקב למעוטר ביותר בישראל וליינות היקב לקבל הכרה והערכה רבה בישראל ובחו"ל.

הקליקו כאן לחבילת היינות המעוטרים של ברקן >>

מארז היינות מייצג את המעוטרים ביותר שזכו לאחרונה במדליות מרשימות בתחרויות יין יוקרתיות בארץ ובעולם, והוכרזו על ידי המומחים כיינות מומלצים ביותר, בתחרויות יין בינלאומיות ומבטיח כי הבחירה שלכם תזכה להצלחה.

רזרב Gold מרלו- מהדורת גולד

מהדורת הזהב של יקב ברקן. מהדורת יינות יוצאי דופן בעלי אופי ייחודי.

הגפנים, הכרמים וחביות העץ נבחרו בקפידה ע"י הייננים של היקב לכדי יינות מיוחדים המעוטרים זהב.

סדרת GOLD כוללת 4 יינות – קברנה סוביניון, גוורצטרמינר, רוזה ומרלו אשר נוצרו מענבים שגדלו בכרמים מובחרים בגליל העליון.

הקליקו כאן לחבילת היינות המעוטרים של ברקן >>

רזרב Gold מרלו זכה במדליית זהב בתחרות היוקרתית הישראלית BEST VALUE 2021. בתחרות המתקיימת בישראל נבחר היין כמרלו הטוב ביותר ברמת מחיר של עד 50 ש"ח

פלטינום קברנה סובניון

קברנה סוביניון עשיר ואלגנטי מהחביות המצטיינות של היקב שנבחרו בקפידה על ידי עידו לוינסון היינן הראשי וצוות הייננים.

מקורו של יין מרשים זה בכרמים בגליל העליון מחלקות מובחרות. צוות הייננים בחר עבור יצירת יין מיוחד זה את החביות הטובות ביותר, בהן יין איכותי ויוצא דופן. אותן חביות שנבחרו התיישנו במשך 18 חודשים במרתפי היקב, והתוצאה: יין עם צבע אדום עמוק ובוהק, וטעמי פרי נדיב ובשל לצד ארומות של תבלינים מתקתקים, המקורם בהתיישנות בחביות עץ אלון.

הקליקו כאן לחבילת היינות המעוטרים של ברקן >>

פלטינום זכה במדליית זהב בתחרות העולמית DWM – תחרות שהתקיימה בברלין בחסות OIV (International Organization of Vine and Wine), ארגון היין והכרם הגדול והחשוב ביותר באירופה. הפרסים מייצגים את "היהלום שבכתר" ומביאים להכרה בינלאומית בלתי נתפסת.

ספיישל רזרב קברנה סובניון

סדרת יינות זניים איכותיים, שנוצרה מתוך החיפוש הבלתי פוסק של יקבי ברקן אחר אזור הגידול הטוב ביותר עבור כל זן ענבים.

ספיישל רזרב קברנה הוא היין הכי ממלכתי שאפשר לבקש. עוצמה מצד אחד לצד אלגנטיות של אופי גלילי מובהק. ענבי היין מגיעים מכרמי היקב שבגליל העליון המאופיינים באדמות בזלת וטרה רוסה. יין מובחר זה, התיישן בחביות עץ אלון במשך 12 חודשים מה שהעניק לו עוצמה, טעמים עשירים ומורכבות.

ספיישל רזרב קברנה סוביניון זכה במדליית זהב בתחרות העולמית CWSA. תחרות היין הגדולה והחשובה ביותר בהונג קונג, אשר מקדמת מכירות יין בכל מזרח אסיה.

ספיישל רזרב שרדונה

יין אלגנטי בעל מרקם עשיר וקטיפתי וחמיצות מרעננת. יישון בחביות: 6 חודשים

שרדונה קלאסי. התיישנות של 6 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי בנפח 500 ליטר, עם משקעי השמרים, העניקו ליין מרקם עשיר ומנעד טעמים מגוון. מקור הענבים מהרי ירושלים והגליל העליון.

ספיישל רזרב שרדונה זכה במדליית כסף בתחרות היין הישראלית TERRA VINO 2021 בקטגוריית שרדונה. תחרות היינות והכהילים הישראלית הבינלאומית היחידה, בה משתתפים שופטים מרחבי העולם, לצד שופטים ישראלים.

הקליקו כאן לחבילת היינות המעוטרים של ברקן >>

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר