וידאו בלעדי

צפו: הרבי מצאנז מנחם את אמא של אייל יפרח • מרגש

כ"ק האדמו"ר מצאנז הגיע הבוקר לניחום אבלים בבית משפחת יפרח באלעד • לאחר שיחת ניחומים רווית אמונה בקדוש ברוך הוא עם האבא אורי יפרח והאחים של אייל הי"ד, נכנס האדמו"ר אל הבית וניחם ועודד את רוחה השבורה של האמא, איריס יפרח • "אולי זו הצרה האחרונה לפני המשיח" • צפו (חסידים)

ישראל כהן | כיכר השבת |
(צילום בלעדי: ישראל כהן - כיכר השבת)

בשעות הבוקר המאוחרות (חמישי) הגיע כ"ק האדמו"ר מצאנז לניחום אבלים בבית משפחת יפרח ברחוב רש"י באלעד, היושבים שבעה בעקבות רצח בנם אייל הי"ד, שנחטף עם נפתלי פרנקל וגיל-עד שאער הי"ד ונרצחו בידי המחבלים.

אל האדמו"ר נלוו חבר המועצה פיני גרוס ומפקד זק"א אפי שטרן, כאשר תחילה שוחח האדמו"ר עם האב אורי והבנים שיחה רווית אמונה במשך דקות ארוכות.

לאחר שניחם את האבלים נכנס הרבי לבית לנחם את האם הבוכייה.

"כיכר השבת" מגיש וידאו בלעדי מדברי הניחומים.

"הזכות הגדולה שהתגלגלה על ידכם, שהתקדש שם שמיים בעולם, שראו בכל העולם איך יהודים מאמינים מקבלים את הדברים גם כשלא מבינים, וגם כשקשה מאוד וגם כשהלב קרוע", פתח האדמו"ר את דברו.

האדמו"ר המשיך ואמר: "כשאמא ואבא אומרים איך מקבלים את הדברים, איך ממשיכים באמונה שלימה, זה קידוש השם שאנחנו לא יכולים לתאר את הרושם של זה בשמיים, שהקדוש ברוך הוא אומר - אלה היהודים שלי, עם כל המצב הכי אומלל, חס ושלום לא מהרהרים אחרי הקב"ה".

"אני בטוח שהזכות הזאת זה זכות לקדושים הללו וזכות לכל כלל ישראל, אולי זה היה הצרה האחרונה לפני ביאת המשיח, לדחוף את המשיח שיבוא", הוסיף האדמו"ר.

"שהקדוש ברוך הוא באמת ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים שלא תדעו יותר צער ותראו הרבה נחת בכפל כפליים אצל כל הילדים דורות ישרים מבורכים ושתהיה רק ברכה שורה בבית הזה ושתדעו רק בשורות טובות", סיים האדמו"ר את הניחום.

האם הנרגשת והכאובה, איריס יפרח, ענתה בקול חלוש "אמן" חרישית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר