וַנִּצְעַק אֶל ה'

הערב: חסידי בעלזא יתכנסו לתפילת רבים לרפואת האדמו"ר

המוני חסידי בעלזא בכל רחבי תבל יתכנסו הערב בשעה 18:30 ל"מעמד תפילה עולמי" לרפואתו של האדמו"ר | ביום רביעי התמוטט בביתו לאחר נפילת סוכר (חסידים)

שאול כהנא | כיכר השבת |
האדמו"ר מבעלזא (צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת)

המוני חסידי בעלזא בכל רחבי תבל יתכנסו היום (ראשון) בשעה 18:30 ל"מעמד תפילה עולמי" לרפואתו של האדמו"ר.

במודעות שפורסמו על-ידי החסידות, תחת הכותרת "וַנִּצְעַק אֶל ה'", נכתב כי "לאור קריאתו של הרה"צ שליט"א בסעודה שלישית: שכולנו נתפלל על בריאותו השלימה וחיזוק הכוחות של אבינו רוענו עטרת ראשינו מורינו ורבינו שליט"א.

"בעלזא חסידים בכל רחבי תבל מתאחדים במעמד תפילה עולמי! היום יום א' - י"א בניסן. מנחה ברב עם בשעה 18:30 בהיכל ביהמ"ד הגדול. וכן יצטרפו באותה שעה לתפילת רבים בכל אתר ואתר".

התפילה מגיעה לאור מצבו הבריאותי של האדמו"ר, לאחר שביום רביעי האחרון צוותי ההצלה הוזעקו לביתו של האדמו"ר, לאחר שלא חש בטוב. בחסדי שמים, מצבו התייצב והוא נותר בביתו והערכה היתה כי ככל הנראה ההתמוטטות באה בשל נפילת סוכר.

בשל חרושת השמועות שנסובו סביב מצבו, עדכנו מביתו של האדמו"ר כי "היום בשעות הצהרים היה למרן שליט"א קצת סחרחורת בעקבות נפילת הסוכר, לאחר בדיקות מעמיקות של רופא מומחה הוא מדווח בשעה האחרונה שהרבי מרגיש טוב והכל בסדר ב"ה".

במהלך השבת, האדמו"ר לא יצא מביתו - שם שהה עם רופא צמוד. לפי הערכות, ככל-הנראה האדמו"ר לא יערוך השנה ליל הסדר ציבורי, כמנהגו מדי שנה.

הציבור מתבקש לעורר רחמי שמיים ולהרבות בתפילות ובתחנונים עבור האדמו"ר רבי ישכר דוב בן מרים לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר