ובא השמש, וזרח השמש

ממלא מקום אביו: הוכתר ה"ממשיך" בקהל יראים סיגעט

בצל האבל הגדול על הסתלקות הגה"צ גאב"ד סיגעט זצ"ל, הוכתר בנו הגדול הרה"צ רבי דוד דוב מייזליש לממלא מקומו ברבנות ק"ק קהל יראים סיגעט (חסידים)

חיים רוזנבוים | כיכר השבת |
הגאב"ד החדש (צילום: בחצרות הקודש)

בצל האבל הגדול על הסתלקותו לשמי מרום של הגה"צ גאב"ד סיגעט זצ"ל, הוכתר בנו הגדול הרה"צ רבי דוד דוב מייזליש לממלא מקומו ברבנות ק"ק קהל יראים סיגעט.

עם תוך מסע ההלוויה הכריז חתנו הגדול של הגאב"ד המנוח זצ"ל, הגה"צ רבי יעקב אלי אונסדורפר, אב"ד ראשית חכמה במאנטריאל, על רצונו וחפצו של חותנו זצ"ל שבנו הגדול ימלא מקומו ברבנות כרצון לבבם של כל בני המשפחה, וכל בני הקהילה לעשות נחת רוח לרב המנוח זצ"ל.

הגה"צ רבי דוד דוב, חתנו של הגה"צ רבי שמעון זאב מילר זצ"ל אבד"ק אראד, ידוע כמגיד מישרים זה רבות בשנים, וכן מחבר ספרים נפלאים, ביאורים וחידושים, על קדושת סעודות השבת ועוד. הרב החדש עמד לימין אביו כל השנים בהנהגת הקהילה ושימש כרב הצעיר דק"ק קהל יראים סיגעט.

שאר הבנים הגאונים הצדיקים משמשים ברבנות זה רבות בשנים, אחיו הגה"צ אבדק"ק לימנוב בוויאלמסבורג, הגה"צ אבדק"ק לאסק בבארא פארק, הגה"צ פנחס מרדכי דמו"ץ קהל יראים, והגה"צ ר' שמעון זאב בקהילתו הרמה 'ישמח משה' בשכונת ברך משה בקרית יואל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר