על-שם הרבנית

הנגיד נדב 2 מיליון דולר להנצחת הבניין - האדמו"ר ערך לכבודו 'לחיים' במעון המיתולוגי

מעמד נרגש התקיים בחצה"ק סאטמר כאשר הנגיד משה שמואל זופניק יחד עם בנו העסקן יואל ישראל הנציחו את שם הבנין של בית חינוך לבנות בירושלים ע"ש הרבנית הצדקנית ע"ה | האדמו"ר ערך לכבודו מעמד 'לחיים' במעון המיתולוגי (חסידים)

חיים רוזנבוים | כיכר השבת |
(צילום: אידישע נייעס)

מעמד נרגש התקיים אמש (שלישי) בחצה"ק סאטמר כאשר הנגיד הרבני משה שמואל זופניק יחד עם בנו העסקן יואל ישראל הנציחו בתרומה של שני מיליון דולר את שם הבנין של בית חינוך לבנות דחסידי סאטמר בעיה"ק ירושלים ע"ש הרבנית הצדקנית ע"ה א"ח האדמו"ר בעל ה'דברי יואל' מסאטמאר זצ"ל, "בנות ישראל - בית פייגא.

המעמד נערך במעון האדמו"ר בעל הדברי יואל זצ"ל ברחוב בעדפארד עוועניו 500, כאשר האדמו"ר מיסב בראש השולחן על כסאו של בעל ה'דברי יואל' זצ"ל.

מי שעמד בראש כל המקח וממכר היה הרה"ח ר' משה פרידמן, משב"ק אדמור"י בית סאטמאר זצ"ל ויבלחט"א האדמו"ר הנוכחי, שעמל ביגע רב להגיע לגמר הנצחת הבנין בסייעתא דשמיא.

האדמו"ר מסאטמאר בדבריו הנרגשים במעמד הביע את קורת רוחו המרובה מהנצחת הבנין ע"ש הרבנית ע"ה באמרו שהוא בטוח שזה וודאי ימליץ טוב עליה במרומים ויהא דבר זה לנחת רוח עבור הרבי זצ"ל אשר ימליץ טוב על הנדיב החשוב להתברך בכל משאלות לבבו לטובה עד עולם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות