לרגל יום הרופא:

מאוחדת מזמינה אתכם להכיר טובה ולברך את הרופא שלכם

ד"ר דב אלבוקרק, סמנכ"ל וראש חטיבת הרפואה של מאוחדת: "הרופאים והרופאות שלנו בחזית בכל תחומי העשייה הרפואית ומעניקים מענה רפואי רציף, חרף מצב הלחימה. על כך, אנו מודים ומוקירים להם על כך" • ניתן להעביר מכתבי ברכה אישיים לרופא או דרך מזכירות המרפאה (בריאות).

ילד כותב מכתב תודה לרופא האישי שלו (צילום: יח"צ)

לרגל יום הרופא שמצוין החודש מזמינה מאוחדת את לקוחותיה להודות לרופא שלהם אשר מעניק להם את הטיפול המסור ביותר.

יום הרופא הינו יום הצדעה לרופאות ורופאי ישראל אשר משרתים את תושבי מדינת ישראל על ידי דאגה לבריאות הציבור. היום נקבע ע"י ההסתדרות הרפואית בישראל.

יום הרופא מדגיש את תרומתם של הרופאים לחיי הקהילה, וכולל שורה של פעולות שישקפו את העשייה האדירה שנעשית מדי יום על ידי רופאים בכל המכלולים בישראל, ידגישו את ההישגים, ויחזקו את תדמית הרופאים בקרב הציבור הישראלי.

הכירו תודה וברכו את הרופא האישי שלכם באופן אישי

כידוע, במאוחדת השירות האישי הוא אחד מהדברים המאפיינים יותר מכל את הרופאים ואנשי הצוות, ובקרב הלקוחות רבים מבקשים להכיר טובה ולשבח את הרופא ועתה ניתנת להם הזדמנות שתוביל להערכה מערכתית ורבה עוד יותר.

מאוחדת אשר מעסיקה כ-3700 רופאים במרפאותיה מזמינה את ציבור לקוחותיה להכיר טובה לרופא שמעניק להם שירות ולהודות לרופא באמצעות מכתב אישי שניתן יהיה להביאו אל הרופא באופן אישי או דרך מזכירות המרפאה, וכך להכיר טובה ולהביע במילים את רגשי ההערכתם לעבודה המסורה.

עתה, כשהמלחמה בעיצומה, ניכרת עוד יותר המסירות של הרופאים שעושים לילות כימים, לעיתים תוך חירוף נפשם, כדי להעניק את השירות הרפואי הטוב, המקצועי והנגיש ביותר.

ד"ר דב אלבוקרק, סמנכ"ל וראש חטיבת הרפואה של מאוחדת: "הרופאים והרופאות שלנו בחזית בכל תחומי העשייה הרפואית ומעניקים מענה רפואי רציף, חרף מצב הלחימה. על כך, אנו מודים ומוקירים להם על כך".

הכירו תודה וברכו את הרופא האישי שלכם באופן אישי

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר