כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
קידום בריאות ייחודי לפורים:

ניידת "ונהפוכו": קידום בריאות חווייתי לכולם

פעילות ייחודית של מכבי לפורים: קידום בריאות באופן חוויתי • ניידת "ונהפוכו" הסתובבה ברחבי הארץ וחילקה משחק חוויתי • הילדים לרכוש הרגלים בריאים לאורח חיים מאוזן (בריאות)

עורכים ונהפוכו בבריאות (צילום: יח"צ)

מכבי שירותי בריאות יוזמת פעילויות מקדמות בריאות בתוך הקהילה, לשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. לכבוד פורים השיקה מכבי פעילות חווייתית, הכוללת תוכן איכותי ומלמד, בערי הארץ.

במסגרת הפעילות, הפעילה מכבי את ניידת "ונהפוכו – הופכים הרגלים קיימים להרגלים בריאים" – ניידת צבעונית וממותגת בסמלי מכבי, שהשמיעה שירי פורים משמחים וחילקה משחקי זיכרון ייחודיים עם טיפים מעודדים לשמירה על הרגלים נכונים לאורח חיים בריא. הניידת קושטה כיאה לימי הפורים העליזים, ויצרה אווירה חגיגית ושמחה. בכל מקום אליו הגיעה, הניידת היוותה מוקד משיכה לחברי מכבי.

משחק הזיכרון הייחודי מבית מכבי, קורא לחברי מכבי הצעירים והמבוגרים כאחד לערוך "ונהפוכו" בהתאם לימי הפורים, לוותר על הרגלים ישנים ובלתי בריאים ולאמץ חדשים, בריאים וחכמים יותר. כל זוג כרטיסים במשחק נושא את הכותרות "במקום" ו"הקפידו", והשחקנים צריכים להתאים את ההרגל הישן עם ההרגל הבריא. כך למשל "במקום לשתות שתיה מתוקה" נבחר "הקפידו על שתיית מים מרובה", ו"במקום לאכול הרבה ממתקים" – "הקפידו לגוון עם פירות מתוקים". באמצעות המשחק רוכשים השחקנים ידע על אורח חיים בריא ומאוזן, בדרך חווייתית ומהנה. החלת הרגלים טובים בגיל הילדות היא גורם ראשוני במניעת תחלואה ובשמירה על אורח חיים בריא.

זה שמונה שנים מובילה מכבי במספר המצטרפים החדשים נטו. מכבי גאה לפתח פעילות מקדמת בריאות בעיקר בקרב האוכלוסייה הצעירה, שמהווה מצע מצוין לקליטת הרגלי בריאות חדשים ונכונים שילוו אותם לכל אורך חייהם.

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר