ישראל במלחמהישראל במלחמה
להגשים חלומות?

הלוואה מקסימלית בריבית מינימלית? max עם כל התשובות

יותר ויותר אנשים מחליטים שחבל לוותר, להתפשר או לחכות כדי להגשים חלומות ופונים לבקש הלוואה. ב-max, הגוף המוביל בישראל במתן אשראי חוץ-בנקאי, מציעים לכם הלוואה ב-1% פחות ריבית מכל הצעה אחרת, ועונים על שאלות נפוצות בנוגע להלוואות (כלכלה נכונה)

התנאים המצוינים של max מוכיחים שהתחרות החופשית עובדת, ולטובתכם (צילום: שאטרסטוק)

מדוע אנשים לוקחים הלוואות?

הסיבות הנפוצות ביותר בישראל ללקיחת הלוואה הן: כיסוי התחייבויות, רכישת רכב, שיפוץ ועיצוב הבית, מימון לימודים או חופשה. הלוואה מאפשרת לכם לקבל מיידית את הסכום הדרוש לכם, ואז להחזיר אותו בהדרגה ובפריסה נוחה.

אילו גופים בשוק מלווים כסף?

בעקבות הרפורמה בענף ההלוואות, הבנקים כבר אינם היחידים בזירה. גם גופים חוץ-בנקאיים כמו חברות אשראי, וביטוח , מוסמכים להציע הלוואות. התנאים המצוינים של max מוכיחים שהתחרות החופשית עובדת, ולטובתכם.

כמה ריבית אשלם על ההלוואה?

שאלת השאלות היא גובה הריבית, שכן ממנה נגזר הסכום שתחזירו בפועל. ריבית זו מורכבת מריבית פריים שקובעים הבנקים, בתוספת ריבית משתנה שקובע הגוף המלווה. הבשורה של max: לא משנה כמה ריבית הציעו לכם - ב-max תקבלו כעת 1% פחות.

1% פחות על הריבית? לעומת מי?

לעומת כל הלוואה אחרת, נקודה. זו יכולה להיות הלוואה שמציע לכם הבנק או גוף חוץ-בנקאי, ואפילו הלוואה שאתם כבר משלמים עליה רק הציגו מסמכים מאמתים, ותקבלו הצעה מקבילה בפחות ריבית. זה משתלם בדיוק כמו שזה נשמע.

אילו עוד יתרונות יש להלוואה של max?

כהלוואה חוץ-בנקאית, הלוואה מ-max אינה מכבידה על מסגרת האשראי בחשבון הבנק, היא מהירה, הכסף יעבור לחשבון תוך 3 ימי עסקים והיא מאוד נוחה, אפשרות לפריסה עד 72 תשלומים עם max יש לכם ליווי מקצועי ושירות מקיף, תנאים מצוינים והיתר עסקה מהודר. מה אין? בטחונות, ערבים, בירוקרטיה וכאבי ראש.

מי יכול לקחת הלוואה מ-max?

max מציע מגוון סוגי הלוואות אטרקטיביות. המבצע הנוכחי מבית max - הלוואה מיידית לכל מטרה עד 100,000 ₪ ב-1% פחות על הריבית - פתוח למצטרפים חדשים מעל גיל 25, לקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי.

איך מקבלים את ההלוואה?

פשוט מגישים בקשה אונליין או בשיחה עם נציג, בלי לצאת מהבית. בדיקת הנתונים מתבצעת מיידית ותוך שניות תדעו אם אתם זכאים להלוואה. 3 ימי עסקים מרגע האישור - והכסף בחשבון הבנק שלכם, מוכן ומזומן לסגור חובות ולהגשים תוכניות.

מתי מחזירים את הכסף?

החזר ההלוואה ניתן לפריסה של עד 72 תשלומים. לבחירתכם, תוכלו להתחיל להחזיר את ההלוואה רק כעבור חודשיים עד שנה, בתוספת ריבית גישור. גמישות מקסימלית שנותנת לכם גם כסף עכשיו, וגם מרחב.

עכשיו תורנו לשאול: מחפשים הלוואה חוץ-בנקאית ממקור אמין, תנאים מעולים, שמירה על מסגרת העו"ש ובלי טרטורים? ב-max תקבלו את המקסימום, ויותר מזה. עם ריבית מופחתת שמנצחת כל הלוואה שתמצאו בסביבה - התוכניות והחלומות שמזמן רציתם להפוך למציאות, קרובים אליכם מתמיד.

להלוואה מיידית עד 100,000 ₪ ב-1% פחות ריבית מכל הצעה אחרת, לחצו כאן או חייגו למומחי max
בטלפון 03-6177802

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס, כפוף לאישור החברה ולתנאיה | המבצע למצטרפים חדשים בלבד | ההנחה תינתן עד ריבית מינימום של פריים + 3% | בכפוף לתנאי המבצע | מותנה בהצגת מסמכים מאמתים על אודות הצעה להלוואה או הלוואה פעילה | ניתן לחלק ל 72 תשלומים הלוואות מעל 20,000 ₪ בלבד |

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר