הפלאש קורס בכרום כל הזמן? הפתרון בכתבה

הפלאש קורס ונתקע כל הזמן? אנחנו מבינים אתכם, זה בחלט מעצבן, בדיוק באמצע שיעורו של הרב יעקב יוסף? זה הרי גם ביטול תורה. אז למה זה קורה? ולמה דווקא לכם? מדור דיגטל בכתבה מפורטת עם כל הפתרונות שיהפכו את חווית הגלישה שלכם ב'כיכר השבת' למהנה וחלקה, בלי קריסות ובלי ביטול תורה

אין לו כבר כח - פלאש פלייר (עיבוד: כיכר השבת)

נכנסתם ל'כיכר השבת' מדור הוידאו מרתק אתכם, אבל 'כל פעם אותו דבר' הפלאש מתרסק ובמקום לראות את נטורי קרתא משליכים אבנים אתם רואים את פניו העצובות של הפלאש המרוסק.

טוב, אכן מדובר בתופעה כואבת, אך האשמה ככל הנראה במחשב שלכם, אך אל דאגה אנחנו לא מחפשים אשמים אלא את הדרך לפתרון.

למה זה קורה לי?

כל דפדפן משתמש בתוכנות שמסייעות לו להציג את תוכן אתר האינטרנט על המסך שלכם. לכל דפדפן יש את התוספים (Plugins ) שלו בכדי להפעיל ודיאו באתרי אינטרנט, אתר 'כיכר השבת' למשל, משתמש בתוסף 'פלאש פלייר', במידה ויש עומס על הדפדפן או על תוסף הפלאש הוא קורס ומציג הודעת שגיאה.

בדפדפן מסוג כרום הבעיה מורכבת יותר, תוכנת Flash של Adobe המותקנת אצלכם במחשב 'מסתנכרנת ישירות עם דפדפן האקספלורר במחשבכם, כרום משתמש בתוסף נוסף ש'יושב' על הפלאש שבמחשב, פעולת שתי התוספים גם יחד גורמת להתנגשות בן התוכניות ולהתרסקות. לכן צריך להורות ל'כרום' להשתמש רק בתוסף אחד.

איך מתקנים את קריסת הפלאש?

פתחו את דפדפן הכרום שלכם והדביקו בשורת הכתובת את הכתובת הבאה - about://plugins, לחצו ENTER. ברשימת הפלאגין שנפתחת, חפשו את הפלאג בשם Flash, מצאתם? מעולה, עכשיו הביטו - אם כתוב לכם באותה שורה '2 files' או יותר מ-2 כ נראה שזו הבעיה בשלה קורס לכם התוסף, יש לכם שתי גירסאות פלאש המתנגשות.

דוגמא לדפדפן בו קיימת יותר מגרסה אחת של 'פלאש' - אפשר לראות שרשום "3 files"

לחצו על 'פרטים' המופיע לכם בצד שמאל למעלה מתחת לכותרת 'יישומי פלאגין', לאחר מכן יפתח לכם דף עם פירוט של כל התוספים המותקנים, גללו לשורה בה רשום Flash, ליד כל פלאגין רשום - שם, גירסה, תיאור ומיקום.

במידה ויש לכם כמה תוספי פלאש, יופיעו לכם שורות כמספר התוספים המותקנים במחשב שלכם.

הסתכלו על שורת ה'מיקום' בכל אחד מן התוספים וודאו כי הכיתוב שרשום הוא: AppDataGoogleChromeApplication (חשוב רק שיופיעו כל התיקיות הללו, שאר הכיתובים פחות חשובים). מצאתם את הגירסה הזו? נטרלו את כל שאר הגרסאות על ידי לחיצה על כפתור 'השבת', לאחר שתלחצו תראו את השורה מסומנת באפור.

כך נראה דף הפרטים אם שלוש גירסאות שונות ל'flash', השורה באפור מסמלת גירסה מושבתת

זהו כעת הפלאש שלכם יעבוד כמו שעון (שווצרי לא אמרנו, אבל כמו שעון).

זה עדיין לא עובד לי, מה אני עושה?

אם פעלתם לפי האמור לעיל הרי שפעלתם נכון, יש לכם כעת רק גירסה אחת הרי שלא אמורה להיות בעיה. כנסו לעמוד ההורדה של פלאש והורידו את הגירסה האחרונה.

אם עדיין הפלאש קורס, נסו את את השיטה אבל הפוך - נטרלו את כל שאר הגרסאות חוץ מהגירסה של 'פלאש' תמצאו אותה לפי 'מיקום' Windowssystem32MacromedFlash.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר