כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"מעשי זוועה"

אלימות מחרידה; הסתיימה חקירה מטלטלת

חוקרי משטרת מחוז צפון, סיימו חקירה מטלטלת של בני זוג שהתעללו בילדיהם הקטנים, תקפו אותם באלימות חמורה עד אשר הילד בן ה-5 אושפז בבית החולים במצב בינוני (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: שטארסטוק)

המשטרה מפרסמת כי היום (רביעי) חוקרי משטרת מחוז צפון סיימו חקירה מטלטלת של בני זוג שהתעללו בילדיהם הקטנים, תקפו אותם באלימות חמורה עד אשר הילד בן ה-5 אושפז בבית החולים במצב בינוני.

על פי הפרטים, לפני כחודש בשעות הערב התקבל דיווח בתחנת המשטרה בכפר כנא מעובדת הרווחה כי שלושת ילדי המשפחה לא פקדו את בית הספר מספר ימים. שוטרי משטרת ישראל הגיעו מיד לבית בו מתגוררים המשפחה נקשו בדלת אך לא היה מענה, הדלת הייתה נעולה והחלונות היו סגורים.

השוטרים חשדו כי יתכן והילדים נמצאים בבית והחלו בסריקות מסביב לבית במטרה למצוא חלון שנשאר פתוח כאשר לפתע שמעו קול חלש של ילד בוקע מתוך הבית. השוטרים הצליחו לפתוח את אחד החלונות ונכנסו פנימה, הבית נראה שומם ושקט, החדרים ריקים ורק דלת חדר השינה הייתה נעולה כשבוקעים ממנה רעשים.

השוטרים דפקו בדלת מספר פעמים ולבסוף פרצו לתוך החדר ומצאו שם בני זוג ושלושה ילדים מפוחדים ועל גופם סימני אלימות. בני הזוג אביהם של הילדים ואשתו נעצרו והילדים הועברו לטיפולם של רשויות הרווחה.

חוקרי משטרת מחוז צפון הגיעו למקום החלו באיסוף ממצאים מהבית שכללו הורדת מצלמות ותפיסת חפצים ששימשו את בני הזוג לפגיעה בילדים.

במהלך חקירת בני הזוג שערכה שעות רבות, צפו החוקרים בהקלטות שתעדו את הזוועות שעברו הקטינים בביתם שכללו מעשים מחרידים ביותר שבעקבותם אף נזקק הילד הקטן במשפחה - רק בן חמש, לאישפוז רפואי.

האם החורגת ואביהם של הילדים תועדו במצלמות אבטחה מתעללים בילדיהם והם תיעדו את מעשי הזוועות ביומן רשע שכלל 15 מחברות עם 450 עמודים.

בסיום חקירה מיומנת ומטלטלת יוגש כתב אישום חמור כנגד האמא החורגת בת ה-26 ואביהם של הילדים בן 35 באמצעות פרקליטות מחוז צפון שליוו את החקירה.

רס"מ לינדה חלילה חוקרת בתחנת כנא תיארה את החקירה: ״מדובר בחקירה שהיתה לי קשה במיוחד, הצפייה בסרטונים בתור אמא לילדים כאשר בת הזוג והאבא נראים מתעללים ונוקטים באלימות חמורה כנגד הילדים רכים הייתה מזעזעת ואני נאלצתי להפסיק את הצפייה לצאת החוצה לבכות ואז לאזור כוח ושוב לחזור ולצפות במעשי הזוועה".

"הילדים האלו חוו אלימות נוראה ולולא השוטרים היו מתעקשים ופורצים אל בבית היינו כנראה מגיעים לארוע טראגי ונוראי יותר״.

חלק מהכלים שנתפסו בבית (דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר