בצעקות "אללה אכבר"

התיק נגד האסיר הערבי שנשך אסיר יהודי ייפתח מחדש

המשטרה תפתח מחדש תיק חקירה בו ננשך אסיר יהודי ע"י שכנו הערבי לתא בכלא דמון תוך שהוא קורא "אללה אכבר". המשטרה החליטה לסגור את התיק אך בעקבות פניית ארגון חוננו התיק ייפתח מחדש

(צילום: שאטרסטוק)

המשטרה תפתח מחדש תיק חקירה בו ננשך אסיר יהודי ע"י שכנו הערבי לתא בכלא דמון תוך שהוא קורא "אללה אכבר" לפני כחודש. בעקבות תקיפת האסיר פנה עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את האסיר למשטרה בבקשה כי תחקור את התקיפה. במענה לפנייתו של עו"ד בלייכר התברר כי המשטרה סגרה את תיק החקירה, אך בעקבות פנייתו של בלייכר החליטה המשטרה לפתוח את התיק מחדש ולחקור את האירוע.

במכתב ששלח עו"ד בלייכר למשטרה הוא מתאר את התקיפה: "מרשי מרצה עונש בשל עבירות תעבורה מזה כמה חודשים. בתא בו יושב מרשי דרים יחדיו אסירים יהודים וערבים בשלום. לפני כמה ימים הוכנס לתאו של מרשי החשוד מהישוב חורה שבדרום. בתאריך 11.1.23 צפה מרשי בחדשות באמצעות מקלט הטלוויזיה. בחדשות שדרו תמונות של השר לביטחון לאומי – איתמר בן גביר, ומרשי הביע שמחה בעת הצפייה בחדשות".

"בשלב זה הבחין מרשי בחשוד מתפלל ונכנס מיד לאחר מכן לתא השירותים. לפתע, וללא הכנה מוקדמת רץ החשוד לעבר מרשי בקריאות אללה אכבר ונעץ את שיניו בעוצמה רבה בחזהו. מרשי היה בהלם ותחילה לא הבין מה קורה עמו. למרשי לקח זמן להבין שהחשוד נוגס בחזהו מנסה לעקור את הבשר ממקומו. מרשי נאבק במשך מעל לדקה כדי להצליח להשתחרר ממלתעותיו של החשוד תוך שהוא נאנק מכאבים בעוד שאר חברי החדר מנסים גם לנתק את החשוד ממרשי", תאר בלייכר. כאמור, בעקבות פנייתו של בלייכר תפתח המשטרה בחקירת האירוע.

עו"ד חיים בלייכר מחוננו מסר: "אזרחי ישראל נתונים תחת טרור איסלאמי מתמשך בכל גזרה אפשרית. אזרחי ישראל זכאים לכך שמדינתם תילחם על בטחון חיי אזרחיה ושלוותם בכל מקום גם בין כותלי הכלא".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר