ראש בראש

"אלי ישי מפגין מוסר כפול. הדברים של גזית לגיטמיים"

מנכ"ל "רדיו ללא הפסקה", אייל פאר, מתייצב לצידו של גבי גזית ותוקף את שר הפנים ויו"ר ש"ס, שקורא להוריד את תוכניתו מהאוויר: "השר ישי מפגין מוסר כפול בהיעלבו מכך שכונה ´גזען´, בעוד שהוא השתמש בכינוי זה בעבר". לדברי פאר, דעתו של גזית היא לגיטימית (בכיכר)

איטל קציר | כיכר השבת |
אלי ישי (פלאש 90)

מנכ"ל "רדיו ללא הפסקה", אייל פאר, מעניק היום גיבוי משמעותי לשדרן גבי גזית, לאחר ששר הפנים, אלי ישי, מבקש להוריד את תוכניתו מהאוויר.

בדברים שהובאו ב-TheMarke, אמר פאר: "השר ישי מפגין מוסר כפול בהיעלבו מכך שכונה ´גזען´, בעוד שהוא השתמש בכינוי זה בעבר, למשל כלפי יוסף (טומי) לפיד ז"ל וכלפי רון חולדאי. ישי מנצל ניצול עלוב את היות רדיו ללא הפסקה כפוף לרגולציה הדוקה - מה שמאפשר לו, כך נראה, לכלות את זעמו בגזית, שדרן התחנה, ולא בשורה ארוכה של דוברים שכינו אותו בכינויים דומים, כמו חברי הכנסת אילן גילאון וניצן הורוביץ.

"השר ישי דבק בהחלטה המעוררת זה זמן רב ביקורת קשה ותרעומת מכל עבר. מוטב לו שיבחן שוב את אמות מידותיה, לפני שהוא בוחר להיעלב מהבעת דעתו הלגיטימית של גזית".

כזכור, לפני כחודש שיגר יועצו של אלי ישי מכתב לאנשי הרשות השניה בו הוא כותב: "מר גזית סיגל לו כבדרך שגרה השתלחות נטולת רסן כנגד הציבור החרדי וכנגד נבחריו. עוד מוסיף מר גזית חטא על פשע ולאחר שנתבקש בעבר להתנצל ע"י הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, שב גזית ומשמיע דברי שטנה, כאילו הייתה בקשת הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו עבורו המלצה וירטואלית.

"מיותר יהיה לציין בפנייך את חומרת ההשלכות באישום שווא של איש ציבור כ "גזען".

יועצו של ישי הפנה קריאה "לעשות המעשה המתבקש וגזית יורחק לזמן מה מן היכולת לשדר".

היום, כאמור, מגיב מנכ"לו של גזית בחריפות לדברים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר