היו"ר ריבלין הפתיע את הח"כ החדש בשידור-חי

יממה לפני שהרב ישראל אייכלר נכנס לכנסת, הפתיע אותו יו"ר הכנסת רובי ריבלין בשידור-חי, בתוכניתו האחרונה, "כנסת ישראל", אותה הוא משדר כבר 6 שנים רצופות ב"קול חי". מה שהחל במילים חגיגיות, הפך עד מהרה לנאום נוקב של ריבלין. "ח"כ פלסנר מבזה את הכנסת. ליבי נכמר בקרבי", הוא תקף (בכיכר)

ישראל אהרון | כיכר השבת |
ריבלין ואייכלר (צילומים: פלאש 90)

יממה לפני שהרב ישראל אייכלר נכנס לכנסת רישמית, הפתיע אותו יו"ר הכנסת רובי ריבלין בשידור-חי, בתוכניתו האחרונה, "כנסת ישראל", אותה הוא משדר כבר 6 שנים רצופות בתחנת הרדיו החרדית "קול חי".

את התוכנית הגיש הפעם העיתונאי מרדכי לביא. בפתח התוכנית, עלה ריבלין ופרגן לאייכלר. "מחר תושבע אצלי בכנסת ותהפוך לחבר-כנסת", אמר ריבלין בחיוך.

מה שהחל במילים חגיגיות, הפך עד מהרה לנאום נוקב של ריבלין על ארץ-ישראל השלימה ועל חברי-כנסת סוררים. "ח"כ פלסנר מבזה את הכנסת. ליבי נכמר בקרבי", הוא תקף.

במשך עשר דקות, ניהלו ריבלין ואייכלר שיח ידידים מרתק, במגוון נושאים העומדים על הפרק. אייכלר דיבר על השנאה לדת וריבלין דיבר על השתלטות התקשורת על ההחלטות נבחרי הציבור.

במהלך התוכנית, חשף אייכלר מה אמר לו האדמו"ר מבעלזא ביום שישי שעבר. "אמרתי לרב'ה שאני רוצה רק ברכה. אני נכנס הרי לרב'ה תמיד, מעל שלושים שנה. הוא בירך אותי בשני דברים: שהשם ייתן לי ברכה והצלחה, ושישמור אותו ממכשולות. אני חושב שזה הברכה שכוללת את הכל", סיפר אייכלר.

התוכנית המרתקת שילבה בתוכה מרואיינים נוספים שהפתיעו את אייכלר בצרור ברכות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר