חדשות עם קנייטש

הכיתוב החריג על המצבה של איציק ז"ל וההקלטה המצמררת • מעייריב

עצרת הרבבות בכותל המערבי וההמונים בישיבת מיר, החסיד שצולם מאכיל אריה בארגנטינה, תלמידי ישיבת בעלזא בקומזיץ מרגש ושר הביטחון רוקד עם ספר תורה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אולי יחוס עם עני ואביון, אולי ירחם

עשרות אלפי בני אדם נענו לקריאתם של גדולי ישראל לקיים עצרת תפילה וזעקה היום, ערב ראש חודש שבט, למען השבת החטופים, ולמען החלמת הפצועים במלחמה הנוראה שניחתה עלינו בבוקר חג שמחת תורה.

ר' מיילך והאריה

שומעי לקחו של המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן, הופתעו לראות בשיעורו השבועי הקבוע המועבר בשידור חי ב'קול הלשון', את הרב מציג תמונה של יהודי חסיד מאכיל אריה בארגנטינה. את המסר של המשפיע - אף אחד לא פספס. לשיעור המלא >>>

חבל על דאבדין!

על המצבה של איציק שטינברגר ז"ל, שנהרג באסון הנורא בשכונת בית ישראל בעת קריסת קיר בטון על חדרו, כתוב כיתוב מיוחד. הערב אנו חושפים הקלטה מצמררת של המנוח, שעשוייה לשפוך אור על פשר הכיתוב החריג. ת.נ.צ.ב.ה.

אחינו כל בית ישראל

שעות ספורות לפני עצרת הרבבות בכותל המערבי, התאספו במקום ממנו לא זזה שכינה מעולם, עשרות רבות של בחורי ישיבת בעלזא, וזעקו בתפילה על כלל ישראל. לאחר מכן, הם שרו שירי רגש מתוך השתפכות הלב והנפש.

ואין לנו שיור - רק התורה

מחזה מרגש היה לראות את שר הביטחון יואב גלנט, מפזז ורוקד עם ספר תורה חדש שהוכנס לבית כנסת לעילוי נשמת נופלים ולהשבת החטופים. שנשמע בשורות טובות!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר