לראשי ׳בית חם׳ לקראת המגבית הגדולה:

הגר"ש גלאי: ״זכות המצווה תגן על התורמים שלא ידעו מכאוב״

מנהלי בית חם הציגו בפני מרן הגר״ש חלק מהמקרים הקשים המטופלים בארגון וציינו כי רק בשנים האחרונות טופלו במרפאות 'בית חם' יותר מ-1200 ילדים • הם ציינו את בניית בניין הארגון בבני ברק הנאמד בעשרות מיליוני שקלים וזכו לברכתו ועידודו של מרן הרב גלאי (חדשות)

יו"ר הארגון הרב אריה מונק מתברך להצלחת הקמפיין אצל הגר"ש גלאי (צילום: באדיבות המצלם)

עידוד רב לפעילות ארגון 'בית חם' קיבלו מנהלי הארגון ממרן הגר"ש גלאי שהרעיף שבחים וברכות לרוב על ראשי ומנהלי ארגון 'בית חם' הפועל למען בריאות הנפש בישראל.

מנכ"ל 'בית חם' הרב אריה מונק הציג בפני מרן חלק מהמקרים הקשים המטופלים בבית חם וגילה כי בשנה האחרונה טופלו יותר מאלפי ילדים ומבוגרים במרפאות בית חם בבני ברק, אלעד ועוד.

מנהלי הארגון הוסיפו וסיפרו על בניית בניין רחב ידיים בן 5 קומות אשר ישמש כמרכז בית חם בבני ברק וביקשו את ברכתו להצליח בגיוס הממון הרב המסתכם בעשרות מיליוני שקלים.

בית חם מאגד בתוכו את כלל שירותי בריאות הנפש באמצעות רשת מרפאות בפריסה ארצית בהם ניתנים מגוון שירותי בריאות הנפש על ידי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומגוון מטפלים בשיטות מגוונות. המטופלים כולם זוכים לטיפול מקצועי ודיסקרטי המותאם במיוחד אף לאורח החיים החרדי.

בנוסף לכך מפעיל בית חם מערך שיקום רחב במסגרתו זוכים לשיקום באמצעות מערך התעסוקה.

כך נסייע ונתברך >>

מלבד זאת מפעילים בבית חם מחלקות נוספות שהשתיקה יפה להם, אולם הפעילות בהם מוגדרת בידי גדולי ישראל כהצלת נפשות לדורות.

הגר"ש גלאי אמר כי לצערנו "כיום יש חושך בבית כאשר יש מקרה של בעיה נפשית, ולכן זה זכות גדולה לעזור ולטפל במקרים קשים אלו".

הרב גלאי הוסיף ובירך "שהקב"ה ייתן לכם הרבה כוחות וסייעתא דשמיא ויעמיד בפניכם את האפשרויות הכלכליות להמשיך ולטפל בכל המקרים המובאים בפניכם. והאפשרויות לכך לטפל בכל המקרים. ה' יעזור שתצליחו לרומם את כבוד ה' ונתפלל שלא יהיה לכם הרבה העבודה".

מרן הוסיף ובירך את כל התורמים והמסייעים "זכות המצווה תגן עליהם שלא ידעו מכאוב. שהקב"ה ימלא את כל משאלות התורמים לטובה".

כך נסייע ונתברך >>

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות