הזמר שלמה ארצי מתקרב לדת?

מתפללי בית הכנסת "תפארת ישראל" השוכן בשיכון וותיקים ברמת גן, הופתעו לגלות כי תושב עירם, הזמר שלמה ארצי, נמצא בין המתפללים בליל שבת. האם הוא מתקרב לדת? (ברנז'ה)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
שלמה ארצי (צילום ארכיון: פלאש 90)

מתפללי בית הכנסת "תפארת ישראל" השוכן בשיכון וותיקים בעיר רמת גן, הופתעו לגלות כי תושב עירם, הזמר שלמה ארצי נמצא בין המתפללים בליל שבת.

"אני מתפלל קבוע בבית הכנסת ומעולם לא נתקלתי בשלמה ארצי ולכן הופתעתי לראות אותו צועד בליל שבת אל עבר בית הכנסת", סיפר אחד המתפללים בשיחה עם "כיכר השבת".

לדבריו, ברגע ששלמה ארצי נכנס אל המקום, ניתן לחזות בשקיקתו לדת. "בדרך כלל לאדם חילוני קשה להסתגל לדת ולהתפלל בבית הכנסת אך אצל שלמה ארצי ניתן לראות כי הוא ממש עושה את זה בקלות, הוא נראה אחד שמתפלל בכל ההתלהבות וכי נושא הדת לא חדש לו".

"הופתעתי לראות את שלמה ארצי"

קרבתו של ארצי (65) לדת הינה חלקית משום שמלבד היותו זמר-יוצר, מוזיקאי, מלחין ופזמונאי ישראלי, הוא מגיש תוכנית "עוד לא שבת" המשודרת בעיצומו של יום שבת ברדיו גלי צה"ל.

בשנים האחרונות, שורת ידוענים נוספים התקרבו אל הדת. כך למשל הזמר שלומי שבת הוציא סרט בשם "מודה אני" בו הוא מתאר על התקרבותו לדת, הנחת התפילין וההקפדה על התפילות.

ביקשנו את תגובתו של הזמר שלמה ארצי באמצעות ליהיא רולניק עוזרתו האישית אך זו הפנתה אותנו לרותי מרום הממונה על יחסי הציבור שלו, וכך היא מסרה ללא כל הכחשה: "לא מגיבה בעינינו האישיים. שלמה אדם השומר על פרטיותו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר