המנכ"ל חיתן, דדון גזר

מה עשו הח"כים בביתו של נתי נחום, הקדיש של יעקובזון, העגלה של איציק כהן, מי עזב את הארץ, מי השתתף בחתונת בן מנכ"ל אל המעיין ואיזה סרט גזר אלי דדון? הפיסטוקים (ברנז'ה)

אפרים גלעד | כיכר השבת |
דרעי בחתונת בן מנכ"ל אל המעיין (צילומים: יום ליום)

* העיניים של המדור הצפינו עד למושב שלומי הרחוק, ועזרו לחברי הכנסת של מפלגת ש"ס לארוז סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. המזמין: חבר הכנסת יצחק וקנין, המנהל את ארגון החסד הגדול "ברכת מרגלית". האורז הראשי: יו"ר ש"ס אריה דרעי.

* וגם ח"כ איציק כהן לא טמן ידו בצלחת, ולמרות האיחור הקל, הוא נצפה בעין המדור סוחב משטחי ירקות עם עגלה. הצלם יעקב כהן הושיט לו יד לעזרה, ומיהר לתעד.

* ביום ראשון השבוע נהרו בכירי תנועת ש"ס עד לעיר עפולה להשתתף בשמחת נישואי בנו של מנכ"ל "אל המעיין", הרב משה אילוז. בין החוגגים: יו"ר ש"ס אריה דרעי, ח"כ משולם נהרי וח"כ דוד אזולאי ומנכ"ל התנועה חיים ביטון. הפסקת החשמל שהתרחשה באולם בתחילת האירוע לא העיבה על השמחה הגדולה.

* למרות האיומים על חייו, החליט מ"מ רה"ע פתח תקווה, אוריאל בוסו, לענות להפצרות המשפחה, לעלות על מטוס, ולבקר את המשפחה במיאמי. המאבטחים הצמודים שליוו אותו עד לשדה התעופה, נפרדו ממנו לשלום, כשמיד עם הנחיתה מעל לים, הצטרפו אליו מאבטחים מקומיים. אם זה ממש מסקרן אתכם, ממיאמי הוא המשיך לעבר היעד הבא: חתונת בן משפחה בניו יורק הרחוקה.

* ובאותו שדה תעופה, נצפה גם רבה של העיר תל אביב, הגאון רבי ישראל מאיר לאו, כשהוא ממתין לטיסה לעבר ניו יורק, ביחד עם חבר מועצת חכמי התורה, הגאון רבי דוד יוסף.

* רגע לפני שנכנס אל כנס הנשים הענק באצטדיון יד אליהו, העניק הגאון הצדיק רבי דוד בצרי, ראיון קצר לשדר הרדיו דוד חכם מרדיו קול חי, ואף בירך את קהל המאזינים דרך תחנת הרדיו החרדית. המדור ענה אמן לברכות והנציח בעדשתו.

* בין מאות המתפללים הקבועים שגודשים מידי יום את קברי האבות ע"ה במערת המכפלה שבחברון, נצפה השבוע הגאון הצדיק רבי יורם אברג'ל, שהעתיר בתפילה על קברי האבות והאימהות, ואף בירך את המתפללים שניגשו אליו לישועה והצלחה.

* עשרות רבנים ואישי ציבור, המריאו השבוע לעבר הונגריה, בכדי להשתתף בכינוס הרבנים של מרכז רבני אירופה, ובראשם הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף והרב הראשי הגאון רבי דוד לאו. הרבנים אף השתתפו מצעד החיים, לזכר נספי השואה שנרצחו במקום.

* ובאותו אירוע, על גדות נהר הדנובה, עמד מזכיר סיעת ש"ס, צביקה יעקובזון, ואמר בקול רם קדיש לעילוי נשמת סבו. בפאתי הנהר הונחו אלפי נעליים אלמוניות, לזכר אותם אלפי יהודים שהנאצים הורו להם להסיר את מנעליהם, וירו בהם למוות ליד הנהר. המדור הזיל דמעה ומיהר לתעד.

* ראש בד"צ בית יוסף, הגאון רבי משה יוסף, הגיע השבוע לאזור התעשייה עטרות בירושלים, לביקור במאפיית אם החיטה הנושאת את כשרותו המהודרת. המדור עקב אחרי ההוראות ההלכתיות שהורה ראש הבד"צ, טעם מהמצות, והתענג מהטעם.

* לאחר שחיתן הבת, מיהר נתי נחום מבני ברק להזמין את החברים הטובים לביתו, ולחגוג עמו את שמחת "שבע הברכות". הגיעו לשמוח בשמחתו: חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני, יו"ר ש"ס אריה דרעי, ח"כ אריאל אטיאס, האיש והספרים פנחס ראובן, ונכבדים נוספים. דוד זר היה שם ותיעד.

* עדיין בבני ברק: יו"ר ש"ס בעיר, וסגן רה"ע העונה לשם אלי דדון, הגיע השבוע לפתיחת הסניף החדש של בזאר שטראוס בעיר, וביחד עם שאר המכובדים התכבד בגזרת הסרט. המדור הרים לחיים, והופתע מהמחירים הזולים במקום.

* אל אולמי סהרה באשדוד, הגיעו אנשים רבים להשתתף בהילולת האדמו"ר רבי יצחק אבוחצירא - הבבא חאקי זיע"א. במהלך ההילולה, נאמרו דברי תורה והנהגות הצדיק מפי נכדיו, וכן מפי רבנים חשובים שכיבדו את האירוע. ויש גם תמונה.

* פינת המזל"טים: לרב אלון יעקב פרץ מבני ברק, לרגל שמחת נישואי הבן. לבחור החשוב משה פנחס מישיבת אמרי דעת בירושלים, לרגל שמחת נישואיו. ירבו שמחות בישראל. שבת שלום.

ארזו. חברי הכנסת של ש"ס (צילום: יעקב כהן)
סחב עגלה. ח"כ איציק כהן (צילום: יעקב כהן)
אריה דרעי בחתונת בן מנכ"ל אל המעיין משה אילוז
טס למיאמי. הרב אוריאל בוסו (צילום: יחיאל אילוז)
המריאו. הגר"ד יוסף והגרי"מ לאו
בירך. הרב בצרי וחכם
תפילה בקבר האבות. הרב אברג'ל בחברון
לזכר הנספים. הראש"ל באירוע בהונגריה
אמר קדיש. צביקה יעקובזון
ביקר. הרב משה יוסף במאפייה
בשבע ברכות לבת נתי נחום (צילום: דוד זר)
בשבע ברכות לבת נתי נחום (צילום: דוד זר)
בהילולת הבבא חאקי באשדוד

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר