מהרדיו ללשכה

עו"ד איתי גדסי מונה ליו"ר ועדת משפט ותקשורת בלשכת עורכי הדין

יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד עמית בכר, מינה את עו"ד איתי גדסי לתפקיד יו"ר ועדת משפט ותקשורת בלשכה | גדסי: "הוועדה תצטרך לעסוק באיזון העדין בין זכות הציבור לדעת להגנה על חקירות וזכויות חשודים" (אנשים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
עו"ד איתי גדסי (צילום: לשכת עורכי הדין)

יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד עמית בכר, מינה את עו"ד איתי גדסי לתפקיד יו"ר ועדת משפט ותקשורת בלשכה. גדסי, עיתונאי מוערך, איש תקשורת ופרשן פוליטי ברדיו קול חי, מביא עמו ניסיון רב הן בתחום המשפט והן בתחום התקשורת.

עו"ד איתי גדסי משמש כפרשן פוליטי ברדיו קול חי, שם הוא מנתח את המתרחש בזירה הפוליטית הישראלית באופן מקצועי ורהוט. זאת במקביל לעבודתו כעורך דין בתחומי הליטיגציה והנדל"ן.

מינויו של גדסי התקבל בברכה על ידי רבים, ביניהם יו"ר מחוז דרום בלשכת עורכי הדין, עו"ד אלעד דנוך, שאמר: "איתי גדסי הוא איש מקצוע מוכשר ומוערך, בעל ידע עמוק הן בתחום המשפט והן בתחום התקשורת. אני בטוח כי הוא יוביל את ועדת משפט ותקשורת בהצלחה רבה ויפעל לקידום האינטרסים של עורכי הדין".

עו"ד איתי גדסי אמר: "אני נרגש, ומודה ליו"ר הלשכה, עו"ד עמית בכר, על האמון שנתן בי. ומודה לידידי יו"ר מחוז דרום עו"ד אלעד דנוך על התמיכה".

איתי גדסי, יו"ר ועדת משפט ותקשורת הנכנס, הצביע על אתגרים בתחום: "תחום המשפט מושפע רבות מהתקשורת, ולעיתים דינם של חשודים נגזר שם במנותק מבית המשפט, תוך פגיעה קשה בזכויות ובשמם הטוב. דעת הקהל עלולה להיות מושפעת מהסיקור עוד לפני ההליך המשפטי, מה שעלול לפגוע בזכות להליך הוגן".

"נושא ההדלפות הוא מורכב", הוסיף גדסי. "מצד אחד זכות הציבור לדעת, ומצד שני הגנה על חקירות וזכויות חשודים. הוועדה תצטרך לעסוק באיזון העדין בין אינטרסים אלו".

גדסי מדגיש כי בכוונתו לפעול יחד עם חברי הוועדה לקידום מטרות הוועדה, תוך שמירה על זכויותיהם של חשודים ונאשמים ועל מערכת משפט הוגנת.

מינויו של גדסי לתפקיד יו"ר ועדת משפט ותקשורת בלשכת עורכי הדין הוא צעד משמעותי הן עבור לשכת עורכי הדין והן עבור עולם התקשורת בישראל. ניסיונו הרב של גדסי בתחומים אלו יהווה נכס משמעותי עבור הוועדה, ואין ספק כי הוא יפעל לקידום מטרותיה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר