המפכ"ל: עובד בתיאום מלא עם השר לביטחון פנים

מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו התייחס למתיחות בינו לבין השר לביטחון פנים ואמר כי הוא עובד עמו בתיאום מלא: "כולם לטובת משימה אחת - החזרת הביטחון האישי לתושבים" (משטרה, חדשות)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
דנינו ואהרונוביץ (צילום: פלאש 90)

מצנן את הלהבות: לאחר שמתח ביקורת נוקבת כנגד השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ וזה מתח נגדו ביקורת חוזרת זאת בעקבות סערת מינוי מחליפו, מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו התייחס לראשונה למתיחות עם אהרונוביץ ואמר כי הכל מאחור.

במהלך דברים שנשא בטקס החלפת הפיקוד המשטרתי במחוז מרכז, אמר המפכ"ל כי הוא והשר לביטחון פנים אהרונוביץ עובדים בתיאום מלא. "השר לביטחון פנים ואני רואים עין בעין את הצורך בשיפור רמת הביטחון האישי בקרב תושבי ירושלים" אמר.

המפכ"ל הוסיף כי "מאז החלו האירועים 'שובו אחים' ו'צוק איתן' לפני כמה חודשים, תוגברה ירושלים באלפי שוטרים מרחבי הארץ, לרבות היחידות המיוחדות ויחידות העילית שלנו. כולם לטובת משימה אחת והיא החזרת הביטחון האישי לתושבי העיר".

לדבריו, "בימים אלו אנו מתמקדים במשטרה בתכנית כוללת אשר משלבת טכנולוגיה חדשנית, אמצעי איסוף מודיעיניים והקמת יחידה משטרתית מיוחדת לטיפול באירועים".

העימות החל בעקבות דבריו של המפכ"ל בראיון ל"ידיעות אחרונות" בו הביע את התנגדותו לכך שיורשו יגיע מחוץ לשורות המשטרה.

ימים לאחר מכן היה זה השר לביטחון שחש נפגע מדברי דנינו ובמהלך ביקור בהר הבית, הוא בתגובה בתגובה כי "זו אמירה אומללה מאוד של מפכ"ל מכהן שבא לתת לי עצות. דברים כאלה לא צריכים להיות ולכן אני דוחה אותם ולא מקבל".

אהרונוביץ' הוסיף ואמר כי "טוב שהמפכ"ל יתעסק בענייניו ולא בענייני המפכ"ל הבא". בתגובה, הפיצה דוברות המשטרה הודעה לפיה "הדברים אינם ראויים להתייחסות בכלי התקשורת". יממה לאחר מכן נפגשו השניים לפגישת פיוס, זאת מאחר ושניהם הבינו כי הריב המתוקשר פוגע בשניהם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר