כתב אישום

גנבו שעוני 'רוקלס' בשווי מאות אלפים ונעצרו

המשטרה עצרה שלושה חברי חוליה שפעלו באזור ירושלים והמרכז וגנבו שעוני יוקרה מסוג 'רולקס' בשווי של כ-900 אלף ש"ח, והביאה לכדי הגשת כתב אישום נגדם (חדשות, משטרה)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
שעוני רולקס בתצוגה (צילום: שאטרסטוק)

המשטרה הצליחה לשים את ידה על חוליית גנבים שפעלה באזור ירושלים והמרכז וגנבה שעוני 'רוקלס' בשווי מאות אלפי שקלים.

החקירה החלה לפני כשבועיים, לאחר שהמשטרה הוזעקה לשדרות ממילא בירושלים בעקבות דיווח על שלושה חשודים שגנבו שלושה שעוני יוקרה ממותג 'רולקס', ונמלטו מהחנות.

תגובה מהירה של השוטרים והמאבטחים באזור, הביאה לתפיסתם ומעצרם של שניים מהחשודים, ובהמשך הלילה עם התקדמות החקירה, עצרו כוחות המשטרה גם את החשוד השלישי, תושבי הצפון בשנות ה-20-30.

עם התקדמות החקירה, עלה חשדם של חוקרי המשטרה כי מדובר בחברי חוליה שפעלו עפ"י החשד באופן שיטתי במקומות שונים בארץ, והצליחו לחשוף ארבעה מקרים שונים של גניבת שעוני 'רולקס' בשווי מצטבר של כ-900 אלף שקלים, ולגבש ראיות נגדם שהבשילו לכדי הגשת כתב האישום בגין קשירת קשר לעשות פשע וגניבה בצוותא חדא.

חוקרי המשטרה חשפו את שיטת הפעולה של החשודים, לפיה בשניים מהמקרים הגיעו אל חנויות העוסקות במכירת שעוני יוקרה, ובאמצעות מצג שווא תוך שמבקשים מהמוכר לבחון שעונים מדגם ספציפי, פעלו יחד, כשלכל אחד מהחשודים תפקיד מוגדר, להסיח את דעתו של המוכר, 'להתגבר' על מנגנוני האבטחה ולהימלט עם השלל.

בשני מקרים נוספים שחשפו החוקרים, עלה כי החשודים איתרו ברשתות החברתיות מודעות שפורסמו אודות מכירת שעוני 'רולקס' בשווי מאות אלפי שקלים, קבעו עם מפרסמי המודעות ובאמתלות שונות הצליחו גם במקרים אלו להימלט עם השלל בידיהם.

החשודים הובאו בפני בית משפט השלום, ומעצרם הוארך מעת לעת, ואתמול (ראשון) במעמד הגשת כתב האישום נגדם ע"י יחידת התביעות של המשטרה, הוארך מעצרם עד החלטה אחרת והוגשה בקשה למעצרם עד תום ההליכים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר