כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
במנהרת הראל

לוחם ימ"מ בן 35 נהרג בתאונת אופנוע קשה

ניקולאי ודובנקו, לוחם ימ"מ בן 34 מראשון לציון,, הוא ההרוג בתאונת הדרכים בכביש מספר 1 ליד ירושלים. ודובנקו הניח אישה ושני ילדים קטנים - תינוק בן חצי שנה וילד בן שש (ארץ)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
זירת התאונה (צילום: דוברות איחוד הצלה)
ניקולאי ודובנקו, לוחם ימ"מ בן 34 מראשון לציון,, הוא ההרוג בתאונת הדרכים הבוקר (שלישי) בכביש מספר 1 ליד ירושלים. ודובנקו הניח אישה ושני ילדים קטנים - תינוק בן חצי שנה וילד בן שש.
ודובנקו נהרג בהתנגשות אופנועו עם משאית במנהרות הראל ומותו נקבע במקום בשל הפציעות הקשות מהן סבל.


שמחה הר כסף חובש באיחוד הצלה שהגיע לזירת התאונה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות אופנוען, אוטובוס, ומשאית. למרבה הצער נקבע מותו של האופנוען בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

ניקולאי ודובנקו ז"ל

ממשמר הגבול בו שירת ודובנקו נמסר לאחר האסון: "משמר הגבול מרכין את ראשו לזכר לוחם הימ"מ רס"ר ניקולאי ודובנקו ז"ל שנהרג הבוקר בתאונת דרכים.

ניקולאי ז"ל, בן 34, עלה לארץ בגיל צעיר מתוך שליחות וציונות. במותו הותיר אחריו אישה, 2 ילדים בני חצי שנה ושש. התגייס לפני כשנתיים וחצי ליחידת הימ"מ ולאחר שסיים את קורס הלוחמים האינטנסיבי השתבץ כלוחם ביחידה והיה שותף במגוון פעילויות מורכבות לשמירה על ביטחונם של אזרחי ישראל.

מפקדיו מספרים שהיה לוחם אמיץ, מקצועי שתמיד לוקח יוזמה וחותר למצויניות. היה אחראי על מספר דברים בצוותו, אהב את המקצוע והיה אהוב על כלל חבריו לצוות וליחידה. ניקולאי ז"ל היה מומחה בתחום הירי ולקח חלק בתחרויות ירי של היחידה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר