"זיהיתי תזוזה"

תינוק בן כמה ימים נמצא מושלך בתוך קרטון בעכו

תושב עכו הופתע כשמצא פעוט חי בתוך קרטון בעיר העתיקה בעת צעידתו ברחוב. הוא מיהר להזמין את המשטרה. בבית החולים ערכו בדיקות, וגילו כי מצבו של התינוק טוב (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
הקרטון שבו נמצא התינוק (צילום: דוברות המשטרה)

הפתעה חריגה בצפון: עובר אורח, שצעד היום (חמישי) בעיר העתיקה בעכו, גילה תינוק בן מספר ימים בודדים, בתוך קרטון. הוא מיהר להזעיק את המשטרה, וזו הזמינה למקום גורמי רווחה וחובשים של מד"א, שלקחו את הפעוט למרכז הרפואי לגליל בנהריה.

התינוק נמצא בקרטון כשחבל הטבור עדיין מחובר אליו והועבר לאשפוז במחלקת הפגייה בבית החולים. במרכז הרפואי העריכה מנהלת המחלקה כי התינוק הוא בן יומיים או שלושה. משטרת ישראל פתחה בחקירת האירוע.

בשיחה עם חדשות 12 תיאר תושב עכו שגילה את התינוק: "הגעתי למספר תיירים שעמדו במקום והסתכלו על הקרטון והיו מבוהלים. ישר שלפתי את הטלפון והתקשרתי למוקד 100. התינוק היה בתזוזה והבנתי שהוא בחיים. מזעזע לראות דבר כזה. אני בהלם ומקווה שימצאו לתינוק הזה מסגרת, חבל שזה קורה בשנת 2022".

מנהלת הפגייה, ד"ר ורד פליישר-שפר מסרה: "התינוק הובא במצב טוב, כשהוא לבוש ובהכרה מלאה, עם חום גוף תקין. עפ"י רמת הסוכר בדמו, נראה כי הוא קיבל מזון. מכיוון שאנו לא יודעים דבר על אימו או על תקופת ההיריון, אנו עורכים בדיקות, שכרגע נראות תקינות".

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה איתרה תינוק בן מספר ימים בתוך קרטון בעיר העתיקה בעכו. בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה לפני זמן קצר בדבר תינוק שנמצא בתוך קרטון בעיר העתיקה בעכו שוטרים הגיעו למקום ואיתרו את התינוק כשחבל הטבור עדיין מחובר אליו.

"בתוך כך, השוטרים הזעיקו למקום גורמי רווחה והתינוק הועבר בתום בדיקה של מד״א למרכז הרפואי לגליל בנהריה להמשך טיפול המשטרה פתחה בחקירה הרקע והנסיבות בבדיקה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות