ערבים בירושלים

התחזו לחולים והתיישבו על כיסא גלגלים כדי לפגוע • צפו

אחרי שכמה ערבים התחזו לחולים ונכנסו לבית חולים בשכונת א-טור בבירה, השליכו הערבים בקבקי תבערה ובלוני גז על אוטובוסים מבית החולים (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |

הצהרת תובע לקראת כתב אישום הוגשה היום (ראשון) נגד קבוצת ערבים שהתחזו לחולים, התיישבו על כיסא גלגלים ונכנסו לבית חולים מוקאסד במזרח ירושלים. לאחר שנכנסו לבית החולים, השליכו מתוכו בקבוקי תבערה ובלוני גז משטח לעבר אוטובוסים חולפים בשכונת א-טור בבירה. כלל החשודים נעצרו על ידי המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי "שוטרי תחנת שלם במחוז ירושלים, השלימו חקירת 2 חשודים לאחר שבחודש שעבר נכנסו לבית חולים מוקאסד במזרח העיר, התיישבו על כיסא גלגלים והתחזו לחולים, כל זאת על מנת לזרוק בקבוקי תבערה ובלוני גז משטח בית החולים לעבר אוטובוסים חולפים, זאת בזמן סיום הופעה שנערכה בשכונת א-טור בירושלים. באירוע לא היו נפגעים ולא נגרם נזק."

"בפעילות חקירתית של שוטרי תחנת שלם, שני החשודים (19,17 תושבי א-טור), אותרו ונעצרו ביום 20.9 ומעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט. היום, עם סיום החקירה, הוגשה נגדם הצהרת תובע ומעצרם הוארך עד לתאריך 6.10 ובימים הקרובים צפוי נגדם כתבי אישום. במקביל, החקירה נמשכת נגד חשודים נוספים שנעצרו ועפ״י החשד מעורבים במעשה".

עוד נכתב בהודעת המשטרה כי "במחוז ירושלים של המשטרה מציינים כי מעבר ליידוי בקבוקי תבערה מעשה חמור ומסוכן לכשעצמו, הרי שביצוע המעשה שכלל התחזות לחולים וכניסה לבית החולים על מנת לפגוע בחפים מפשע משטח בית חולים, מעיד יותר מכל על אותם פורעי חוק אלימים ועברייניים שלא בוחלים באמצעים לביצוע זממם.

משטרת ישראל תמשיך להיאבק ולפעול בנחישות נגד פורעי חוק אלימים ומפרי סדר שינסו לפגוע באזרחים או בכוחות הביטחון, ולשמור על שלום הציבור, בטחונו ורכושו."

צפו בתיעוד

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר