הוגשה הצהרת תובע

גובה 'דמי החסות' בגליל נתפס "על חם", ויועמד לדין לפי החוק החדש

חוק הפרוטקשן: לראשונה עבריין מהצפון שנתפס על חם בעת גביית דמי חסות, יועמד לדין לפי החוק החדש | המשטרה הגישה הצהרת תובע, לפיה בכוונתה להגיש נגד רמי אסמעיל כתב אישום חמור בגין עבירות של סחיטה באיומים ושיבוש מהלכי משפט, ובקשה למעצר עד תום ההליכים

דוד הכהן | כיכר השבת |
החשוד בסחיטה, כשנתפס על חם (צילום: דוברות המשטרה)

המלחמה בגביית דמי חסות מצד גורמים עבריינים: בתום חקירה אינטנסיבית של שוטרי מחוז צפון הוגשה הצהרת תובע - לפי חוק הפרוטקשיין החדש, נגד רמי אסמעיל שנתפס על חם כשניסה לגבות דמי חסות (פרוטקשן) ממנהל אתר בניה של בית חולים.

שוטרי מחוז צפון פועלים בכל הכוח על מנת ללכוד עבריינים על חם ולהביאם מאחורי סורג ובריח ולשמור על ביטחון המתלוננים.

לפני כשבועיים שוטרי מחוז צפון הוזנקו לאתר בניה סמוך לצומת גיבור לאחר שהקבלן התקשר למוקד המשטרתי, ודיווח כי הוא נדרש עכשיו לשלם פרוטקשין לתושב טובא זנגריה שהגיע למקום.

השוטרים הגיעו למקום חסמו את רכבו של החשוד בסחיטה - ראמי אסמעיל, המוכר כגובה פרוטקשן באזור, והוא נעצר ונלקח לתחנת המשטרה, כאשר רכבו עמו הגיע לסחיטה - נתפס -ובהמשך בכוונת הפרקליטות לבקש את חילוטו של הרכב.

היום כאמור הגישה המשטרה נגד החשוד הצהרת תובע, לפיה בכוונתה להגיש נגד רמי אסמעיל כתב אישום חמור בגין עבירות של סחיטה באיומים ושיבוש מהלכי משפט, ובקשה למעצר עד תום ההליכים, בהתאם לחוק הפרוטקשין החדש.

מעצרו של החשוד הוארך שוב בבית משפט השלום בטבריה עד לתאריך 27/8/23

"משטרת ישראל/ מרחב כנרת שבה מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור קורבנות נוספים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או שהוא נדרש לשלם דמי שמירה או משלם דמי שמירה לחשוד רמי אסמעיל מתבקש להתקשר למוקד 100 או להגיש תלונה בכל תחנות המשטרה ברחבי הארץ", נמסר מהדוברות.

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה פונה אל ציבור האזרחים, שלא להיכנע לנסיונות גביית פרוטקשיין, יש להודיע על כל חשד למוקד 100, שידאג להזניק כוחות למקום. עברייני פרוטקשן מבצעים פעמים רבות סיור מקדים באתר אותו הם מבקשים לסחוט, או לשם הכרות עם סידורי האבטחה או לשם תכנון היעד להצתה, או חבלה. גם במקרה של פניה מאיימת או אף הצעה של שרותי שמירה יש לפנות מיד למוקד 100. — כניעה לסוחטים לא מבטיחה דבר ורק תביא להעמקת הסחיטה והמשכה".

עוד נמסר: "שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל כוחותיהם על מנת ללכוד את החשודים גם אם טרם ביצעו את זממם. היה וכבר נפגעתם, הודיעו למשטרה, כניעה לסוחטים לא מבטיחה דבר ורק תביא להעמקת הסחיטה והמשכה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר