תוך חצי שעה

ללא רישיון: גנב רכב, ניסה להימלט ליו"ש ונלכד לאחר מרדף  

תושב מזרח ירושלים שלא הוציא רישיון נהיגה כלל, גנב רכב  וניסה להימלט לשטחי יהודה ושומרון  אך נלכד ונעצר על ידי השוטרים תוך פחות ממחצית השעה (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הנזק שנגרם לאחת מניידות המשטרה (צילום: דוברות המשטרה)

בליל שישי האחרון, התקבל דיווח למוקד המשטרה על גניבת רכב מדרום העיר ירושלים. תוך זמן קצר לאחר מכן, שוטרים, בסיוע והכוונה של תצפיתני מרכז השליטה במחוז, הבחינו ברכב הגנוב בנסיעה לכיוון צפון העיר.

החשוד במעשה שנהג ברכב הגנוב, הבחין בשוטרים והחל להימלט מפניהם תוך שהאיץ את מהירות נסיעתו, ביצע עבירות תנועה חמורות ועל פי החשד ניסה להימלט ברכב הגנוב לשטחי יו"ש.

במהלך מנוסתו של החשוד ברכב הגנוב, הוא פגע בניידות משטרה ובכלי רכב חולפים. בשלב מסויים כשהשוטרים דולקים אחריו, החשוד פרק מהרכב וניסה להימלט רגלית מאנשי החוק עד שנתפס על ידי שוטרי מחוז ירושלים ושוטרי מחוז ש"י.

החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייו, נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת עוז שבמרחב קדם שם התברר כי החשוד שגנב את הרכב לא הוציא רשיון נהיגה מימיו כלל.

בצאת השבת הובא החשוד בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו עד ליום שלישי.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש באשר הם, איתורם וסיכול מעשיהם הפוגעים ברכושו של האזרח ובביטחונו, מעצרם ומיצוי חקירתם בהתאם, עד להבאתם לדין בגין מעשיהם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר